پرسپولیس نیوز: رئیس سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران اجرای قانون ۹۰ به ۱۰ برای حضور تماشاگران میزبان و میهمان در ورزشگاه‌ها را باعث جذابیت بیشتر مسابقات لیگ برتر دانست.

حیدر بهاروند در پایان مراسم قرعه‌کشی هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال گفت: پیش‌بینی می‌کنم که امسال لیگ خوب و جذابی را داشته باشیم. ما امسال مثل سال‌های گذشته از افراد زیادی برای حضور در مراسم قرعه‌کشی دعوت نکردیم و فقط به باشگاه‌ها، رسانه‌ها و هیئت‌های درگیر در رقابت‌های لیگ برتر گفتیم تا در مراسم حضور داشته باشند.

وی در خصوص حذف ستاره باشگاه پرسپولیس از روی لوگوی این تیم در مراسم امشب، گفت: حواسم به این موضوع نبود!

رئیس سازمان لیگ همچنین خاطر نشان کرد: زمانی که مسابقاتی با این حجم برگزار می‌شود نباید انتظار داشته باشیم که بی‌اشتباه باشد. باید به نقاط قوت پرداخته شود و البته نقاط ضعف را برطرف کنیم.

بهاروند در خصوص قانون حضور ۹۰ درصد تماشاگران میزبان و ۱۰ درصد تماشاگران میهمان در مسابقات و به ویژه دربی پایتخت، گفت: ما باید استانداردها را رعایت کنیم و نمی‌توانیم خلاف استانداردهای AFC در این باره رفتار کنیم. این قانون قطعاً رعایت می‌شود و به نظرم باعث جذابیت بیشتر لیگ خواهد شد. به نظرم مسابقات با قانون ۹۰ به ۱۰ خوب می‌شود.

وی در خصوص شرایط تیم‌های بدهکار اظهار داشت: اگر ارکان قضایی در این باره اعلام‌نظر کنند ما از حضور آنها در رقابت‌های امسال جلوگیری می‌کنیم. در این خصوص باید کمیته‌های تعیین وضعیت و انضباطی نظر خود را بگویند.

رئیس سازمان لیگ در پایان اعلام کرد که تبلیغات دور زمین برای سازمان لیگ است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)