پرسپولیس نیوز : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که تیم حال حاضر پیشکسوتان این باشگاه به نوعی تمام تاریخ سرخپوشان است.

همایون بهزادی در مورد آخرین وضعیت جسمانی‌اش پس از تحمل دوران بیماری گفت: به خاطر کسالتی که دارم نمی‌توانستم در تهران باشم و به همین دلیل به کرج رفته‌ام.

وی در خصوص تشکیل تیم پیشکسوتان پرسپولیس عنوان کرد: روز گذشته (یکشنبه) در تمرین این تیم حضور پیدا کردم. واقعاً تمام تاریخ باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه کارگران جمع بودند که جای خوشحالی دارد.

بهزادی با بیان اینکه چنین اتفاقی به ندرت رخ می‌دهد، افزود: باشگاه کار بزرگی انجام داده که این همه ستاره را دور هم جمع کرده است.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: قرار است 20 بازیکن و 10 نفر به عنوان اعضای کادر فنی برای بازی با میلان انتخاب شوند، اگر کسی از لیست خط خورد نباید ناراحت شود چون نفس این عمل مهم است. مطمئناً حضور میلانی‌ها در ایران می‌تواند تبلیغات منفی که علیه ما وجود دارد را کمتر کند.

بهزادی درباره برگزاری بازی خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا مقابل میلان تاکید کرد: در تمام طول عمرم بازیکنان زیادی را دیده‌ام اما واقعاً مهدوی‌کیا یک بازیکن خاص است. آن زمانی که او بازیکن خردسالی بود فکر نمی‌کردم به ستاره بزرگی تبدیل شود اما باید بگویم افتخاراتی که مهدوی‌کیا دارد را خیلی‌ها ندارند.

وی تصریح کرد: امیدوارم هواداران روز پنج‌شنبه به ورزشگاه بیایند تا یک روز به یاد ماندنی در تاریخ باشگاه پرسپولیس ثبت شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)