پرسپولیس نیوز: مشاور اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت: با اینکه در بازی با سایپا میهمان هستیم اما به دنبال پیدا کردن راهکاری برای حضور پررنگ هوادارانمان هستیم.
 
محمدعلی ترکاشوند در خصوص حضور نزدیک به 80 هزار نفر در دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد خوزستان گفت: جا دارد ابتدا از علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس تشکر کنم که تا به حال با زحماتی که کشیده نشان داده تنها هدفش سربلندی پرسپولیس و شاد کردن دل هواداران است و برای همین هم زحمات زیادی می‌کشد.
 
وی ادامه داد: اقداماتی که در باشگاه پرسپولیس انجام شده تا هواداران به استادیوم بیایند، یکی از کارهایی است که در باشگاه صورت می‌گیرد تا هواداران در کنار پرسپولیس قرار بگیرند، چرا که این روزها تیم بیشتر از همیشه به حمایت همه‌جانبه هواداران نیاز دارد و باید دست هواداران را بوسید که در این روزهای سرد در کنار پرسپولیس هستند و تیم را تنها نمی‌گذارند. امیدوارم این حمایت‌ها ادامه داشته باشد تا بتوانیم در روز آخر جشن قهرمانی بگیریم.
 
مشاور اقتصادی باشگاه پرسپولیس درباره بازی با سایپا و اینکه آیا باز هم اقداماتی صورت می‌گیرد، تا هواداران بتوانند به استادیوم بیایند، اظهار داشت: همانطور که می‌دانید در این بازی ما میهمان هستیم، اما به دنبال پیدا کردن راه‌حلی هستیم تا بتوانیم ورود تماشاگرانمان را تسهیل کنیم که به استادیوم‌ها بیایند و امیدواریم اتفاقی بیفتد تا شاهد حضور پررنگ هوادارانمان در استادیوم‌ در بازی با سایپا باشیم.
 
 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)