پرسپولیس نیوز: شرکت آلشپورت با انتشار بیانیه‌ای به حواشی این چند وقت اخیر پیرامون طراحی لباس‌های تیم‌های لیگ برتری واکنش نشان داد.

برند آلشپرت با انتشار بیانیه ای نسبت به موارد مطرح شده در مورد طراحی لباس تیم های لیگ برتری به ویژه پرسپولیس و استقلال واکنش نشان داد که این بیانیه به شرح زیر است:

در پی شایعات مطرح شده پیرامون برند آلشپورت در روزهای اخیر موارد زیر را به استحضار هواداران فهیم فوتبال می رساند:
۱٫ با عنایت به اینکه قرارداد اسپانسری البسه باشگاه های استقلال و پرسپولیس در ماه گذشته منعقد شده است و به دلیل مشخص نبودن تاریخ شروع لیگ برتر، امکان طراحی ویژه البسه از منظر حرفه ای امکان پذیر نبود. در نتیجه البسه نیم فصل اول باشگاه های محترم از کاتالوگ طرح های ۹۱۱۲ آلشپورت و توسط نمایندگان دو باشگاه انتخاب گردیده است.
۲٫ مطابق اصول حرفه ای برندهای مطرح دنیا، طراحی ویژه و فرایند تولید آن احتیاج به بازه زمانی ۱۹۱ روزه دارد که نمونه این موضوع در طراحی البسه تیم ملی فوتبال در جام جهانی صورت پذیرفت.
۳٫ طرح اختصاصی البسه باشگاه های استقلال و پرسپولیس با در نظر گرفتن نظرات هواداران محترم و ارکان باشگاه برای نیم فصل دوم طراحی و رونمایی خواهد شد.
۴٫ برگزاری مراسم رونمایی از تعهدات باشگاه ها بوده و علیرغم پیگیری های فراوان و درخواست مکرر شرکت آلشپورت به دلیل عدم هماهنگی ارکان باشگاه، در نهایت برگزاری مراسم رونمایی میسر نشد.
۵٫ برگزاری مراسم رونمایی علاوه بر ایجاد فضای مثبت و هیجان برای هواداران، اسباب درآمدزایی برای باشگاه و اسپانسر را فراهم می آورد که عدم برگزاری مراسم مذکور منجر به ایجاد ضرر و زیان برای اسپانسر و باشگاه شده است.
۶٫ پس از برگزاری مراسم رونمایی حرفه ای البسه باشگاه شهر خودرو توسط باشگاه محترم شهر خودرو مطالبی پیرامون طرح و کیفیت این البسه در فضای مجازی منتشر شد. در این رابطه با یک جستجوی ساده اینترنتی می توان به شباهت طرح، رنگ و متریال البسه این باشگاه با باشگاه رم ایتالیا پی برد که همواره یکی از زیباترین البسه باشگاهی در سطح فوتبال جهان را داشته است. همچنین بنا به گفته بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه شهرخودرو این لباس یکی از زیباترین و با کیفیت ترین البسه باشگاهی در سال های اخیر می باشد.
۷٫ در نهایت می توان اذعان نمود، تجربه سال های گذشته نشان داده است، افرادی که قصد حمایت و کمک صدادقانه به فوتبال کشور را دارند همواره در معرض انتقادهای مغرضانه و غیر کارشناسانه قرار می گیرند. مدیریت آلشپورت با افتخار اعلام می کند که در سال جاری با جدیت حمایت خود را از باشگاه های محبوب ایرانی و همچنین تیم ملی فوتبال ایران برای افتخارآفرینی هر چه بیشتر ادامه خواهد داد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)