پرسپولیس نیوز: دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به مدیرعامل محترمی که تازه آمده، پیام داده‌ام و پیام من را خوانده اما جوابی نداده است.

علیرضا بیرانوند سنگربان تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌و‌گویی درباره حضورش در نظرسنجی AFC برای انتخاب برترین بازیکن آسیایی در جام جهانی اظهار داشت: سخت بود آن را باور کنم، اتفاق بزرگی برای من بوده است. این از کسب عنوان مرد سال آسیا برایم مهم تر است. اتفاقی برای کل ایران است. هواداران پرسپولیس خیلی از من حمایت کردند و من امیدوارم که ایران سربلند باشد و هواداران استقلال، تراکتور و سپاهان این موضوع را ملی ببیند و به من رای دهند. الان درصدم در این نظرسنجی ۶۴ درصد است.

وی درباره اینکه در این روزهای بدون فوتبال چه کار می‌کند، افزود: با داوود فنایی در ارتباطم و تمریناتم را پیگیری می‌کنم.

بیرانوند با اشاره به اینکه امیدوار است پوکر قهرمانی با پرسپولیس را بدست آورد و پس از آن از تیم جدا شود، عنوان کرد: من اصلا به خاطر همین موضوع در پرسپولیس ماندم و این قهرمانی یکی از افتخاراتی خواهد بود که در زمان بازیکنی بدست خواهم آورد.

وی درباره قراردادی که با باشگاه بلژیکی بسته است و پرداختی باشگاه بلژیکی هم گفت: حدود ۲۰۰ هزار یورو را پرداخت کرده‌اند و حدود ۲۰۰ هزار یورو هم می‌ماند زمانی که تست پزشکی انجام دادم و به حساب باشگاه واریز می‌شود و پس از آن هم مبلغی می‌ماند و من آنجا رفتم به باشگاه پرسپولیس پرداخت خواهد شد.

دروازه‌بان پرسپولیس گفت: حتی هزار تومان هم به من و سایر بازیکنان نرسیده است. به نظرم پول را به بشار رسن دادند و قبل از اینکه لیگ تعطیل شود، بشار از من می‌پرسید که چه زمانی برای تست پزشکی باشگاه بلژیکی می‌روی، مثل اینکه دوباره پول از باشگاه می‌خواهد. (باخنده)

وی ادامه داد: البته بشار رسن حق دارد. قبل از اینکه لیگ تعطیل شود او هر روز و هر وقت سر تمرین می‌رفتم از من می‌پرسید که برای تست نرفتی و … خود من ۱۰ الی ۱۵ درصد کمتر از سایر بازیکنان پول دریافت کرده‌ام. دیروز بود که مدیرعامل محترمی که تازه آمده است (رسول پناه)، پیام داده‌ام و پیام من را خوانده است اما جوابی نداده است. به هر حال می‌توانم راحت از طریق باشگاه بلژیکی جلوی پول را بگیرم.

بیرانوند درباره خاطره‌انگیزترین عملکردش در تیم ملی فوتبال گفت: بهترین خاطره‌ام بازی در جام جهانی با مراکش بود. درباره پنالتی رونالدو او را آنالیز کرده بودم.

دروازه‌بان تیم ملی گفت: خیلی دلم برای تیم ملی فوتبال تنگ شده است. وقتی با بچه‌ها صحبت می‌کنیم می‌پرسند که چه زمانی دوباره تیم ملی تشکیل می‌شود.

وی درباره خاطره انگیزترین دیدارش در پرسپولیس هم گفت: دربی هیچ وقت یادم نمی‌روند و در دو بازی که استقلال دو پنالتی از دست داد. بازی با السد در لیگ قهرمانان آسیا پای فینال هم خیلی برایم خاطره انگیز است.

دروازه‌بان پرسپولیس در پاسخ به این سوال که پیش از این تصاویری از وی منتشر شده که گفته بود استقلالی است، گفت: در آن زمان صفحه من وقتی که نفت بودم، دست من نبود. دوست دارم همیشه تیمم یک بر صفر ببرد. اصلا به کلین شیت هم فکر نمی‌کنم. دوست ندارم ۳ بر صفر یا ۴ بر صفر شود، چون نقش دروازه‌بان در آن بیشتر مشخص می‌شود. تنها چیزی که به آن نیاز دارم قهرمانی آسیایی پرسپولیس است و مطمئن هستم این اتفاق رخ می‌دهد و در آن زمان من درون دروازه پرسپولیس هستم.

بیرانوند خطاب به بهتاش فریبا (بازیگر سریال پایتخت) هم گفت: پیتر چک ایران، من هم مثل تو بودم و مطمئن هستم که موفق می‌شوی. چون مثل من حمایت نشد الان تیم یونانی او را می‌خواهد و قرار است لژیونر شود.(باخنده)

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)