دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما دروازه‌بان‌های جوان خیلی خوبی داریم.

علیرضا بیرانوند بعد از انجام آزمایش های پزشکی اظهار داشت: آزمایش های پیش فصل خیلی خوب است و باعث می‌شود تیم ها متوجه شوند که بازیکنانش درچه وضعیتی هستند. من هم دو مصدومیت شدید در تیم ملی داشتم که سخت ترین آن در بازی با ازبکستان بود که فکم شکست!10 روز نمی توانستم چیزی بخورم. بعد از آن هم وقتی دکتر سیم فک من را باز کرد فقط گفتم خدا را شکر ولی دوباره بیهوش شدم.

وی افزود: در لحظه برخورد در بازی هم احساس می کردم تمام دندان هایم بی حس شده اند و فقط یادم است طارمی بالای سرم آمد و گفت بلند شو چیزی نیست! دکتر همان موقع در زمین فهمید فکم شکسته است. خیلی ترسیده بودم و فکر می کردم اتفاق بدی برایم رخ داده و گردنم آسیب دیده است.خوشبختانه اکنون 2 هفته است که تمرین می کنم و در سه بازی دوستانه حضور داشتم و قبل از بازی با آلومینیوم اراک هم دو بازی دوستانه دیگر خواهیم داشت.

دروازه بان تیم ملی در خصوص شوخی های ازمون با خودش در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: سردار ازمون از دوستان خوبم است . همه ملی پوشان باهم رفیق هستیم اما با سردار خیلی رفاقت نزدیکی دارم و ناهار، شام و صبحانه با هم هستیم. من هم خیلی چیزها از آزمون دارم که بگویم اما بگذارید فرزندش بدنیا بیاید و استرسش کم شود بعد! فعلا کاریش ندارم او خودش از من خیلی می ترسد!

بیرانوند در مورد اینکه قصد عمل زیبایی دماغش را دارد یا نه گفت: دماغم را خیلی دوست دارم و مردم هم آن را دوست دارند! وقتی با دوستانم در مورد عملش صحبت می کنم همه از ته دل می گویند این کار را نکن! از صورتم انرژی خوبی می گیرم. شاید بعدها نظرسنجی برای عمل دماغم گذاشتم.دوست دارم همانم بیرانوند روز اول باشم. 

دروازه‌بان پرسپولیس در مورد حواشی نقل و انتقالات و مذاکره با استقلال گفت: حرف های زیادی برای گفتن دارم اما دو هفته دیگر لیگ برتر شروع می شود و بهتر است که وارد مسابقات شویم. سر فرصت حرف ها را می زنم. نمی خواهم صحبتی بکنم که مدیریت، باشگاه و بازیکنان و کادر فنی زیر فشار برود. 

بیرانوند در مورد ننکا مربی دروازه بانی پرسپولیس گفت: او یک مربی خیلی خوب است. 2 فصل رویایی را با او داشتم. مربی حرفه ای و کاربلدی است. به جوانان خیلی بها می دهد. دروازه بان های زیر 21 سال ما با تمرینات او خیلی اعتماد به نفس پیدا کرده اند و خیلی خوب هستند. اینکه برخی می گویند پرسپولیس دروازه بان دوم ندارد اینگونه نیست دروازه بان های جوان خیلی خوبی داریم. دو دروازه بان زیر 21 سال خوب داریم. البته با توجه به حضور در آسیا نیاز به دروازه بان با تجربه داریم اما این دروازه بان های جوان هم باید از جایی شروع کنند.  بهترین دروازه بان ها هستند و دو سال است با آنها کار می کنم و می دانم پتانسیل دعوت به تیم امید را هم دارند. من قبلا هم به باشگاه گفتم اگر من هم نبودم ننکا را حفظ کنید او مربی دروازه بانی خوبی است. 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)