پرسپولیس نیوز: رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: در فضای جدید ارتباطات اصلا ایرادی ندارد که ما مورد نقد قرار بگیریم.

مهدی تاج امروز در نشست با روسای کمیته ها و دپارتمان های فدراسیون فوتبال عنوان کرد: ارزیابی من از تلاش دوستان در کمیته ها و دپارتمان ها در سال گذشته مثبت است. ما سال پرافتخاری را در ۹۶ سپری کردیم و این جز با زحمات شبانه روزی تک تک اعضای فدراسیون ممکن نمی شد.از این بابت مراتب تقدیر خود را از تلاش های صورت گرفته اعلام می دارم.
وی در این جلسه که با حضور دبیرکل فدراسیون برگزار شد ادامه داد: بهترین پاداش برای دوستان و همکاران ارجمند در فدراسیون فوتبال،شادی دل مردم و افزایش امید در میان آحاد جامعه است.بر این اساس،فدراسیون فوتبال،بر خود می بالد که در سال گذشته با حضور در میدان های متعدد جهانی،شادی و نشاط را در میان مردم عزیزمان پدید آورد.خاطرات زیبای فراوانی در سال گذشته در ذهن همه ما ثبت شد. روزی که در نخستین روزهای سال ۹۶،ورزشگاه آزادی در حضور بیش از ۱۰۰ هزار تماشاگر شاهد برتری یوزهای ایرانی مقابل چین بود،روز قطعی شدن صعود به روسیه ۲۰۱۸،روز برتری نوجوانان ایرانی مقابل آلمان و مکزیک در جام جهانی،روزهای سومی فوتسال و فوتبال ساحلی در جام جهانی و روز صعود تیم ملی جوانان به جام جهانی همه و همه جزو این ویترین پرافتخار بود.
رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد:سال گذشته در چنین ایامی،نشستی با وزیر محترم ورزش و جوانان داشتیم که در آن اولویت سال ۹۶،صعود تیم ملی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تعیین شد.بزرگی از بزرگان فوتبال می گفت کشورهای دنیا به دو قسمت تقسیم می شوند.کشورهایی که در جام جهانی هستند و کشورهایی که نیستند و خوشحالم که به خواست خدا،تلاش کادر فنی،غیرت بازیکنان،حمایت رسانه ها و مردم و ..ایران عزیز امروز جزو کشورهایی است که درجام جهانی حضور دارند.
وی ادامه داد:امروز در نخستین روزهای سال ۹۷،هدف گذاری فدراسیون فوتبال برای سال جاری بخش اقتصادی است.همه تلاش ما در سال جاری در فدراسیون می بایست بر این نکته معطوف باشد که در بحث اقتصادی فعال عمل کنیم و این دقیقا در راستای نظر وزیر محترم ورزش و جوانان است.من از آغاز سال جاری،شخصا در ۵ جلسه طولانی مدت با محوریت مباحث مارکتینگ شرکت کرده ام.در این جلسات وضعیت امور جاری مربوط به قراردادها بررسی شده و به جمع بندی خوبی رسیدیم که ان شالله در آینده اثرات وضعی آن روشن خواهد شد.
رییس فدراسیون فوتبال تصریح کرد:در سال جاری،همچنین باید توجه به اولویت ها در دستور کار قرار بگیرد.در واقع هر رویدادی می بایست بر اساس هزینه و فایده در فاز اجرا قرار بگیرد و اگر هزینه و فایده همخوانی نداشته باشد،قطعا آن رویداد نباید در اولویت قرار بگیرد.
وی ادامه داد:در مرکز ملی فوتبال،در حال حاضر وضعیت خوبی وجود دارد و با زحمات صورت گرفته،قسمت های مختلف مطابق با استاندارهای روز فوتبال،در حال ارائه خدمات به قهرمانان ملی در ۱۸ رده هستند.به طور حتم،در سال جاری برنامه ریزی گسترده ای برای احداث ساختمان فدراسیون فوتبال در مرکز ملی فوتبال هم انجام خواهد گرفت.ضمن اینکه در سال قبل،به اندازه تمامی سال های گذشته در این مرکز هزینه شد و این موضوع می بایست ادامه پیدا کند.
رییس فدراسیون فوتبال در بخش دیگری از اظهارات خود بیان داشت:در عصر امروز،فضای اینترنت،بر رسانه ها سایه افکنده است.روزگاری در همین مملکت دو هفته نامه وزین و عزیز منتشر می شدند که کل نیازهای جامعه ورزش را پوشش می دادند اما امروز روز می بینیم که فضای سایبر،لحظه به لحظه اتفاقات جدیدی را رقم می زند.این موضوع هیچ ایرادی ندارد و ما باید در فدراسیون فوتبال مهیای نقد باشیم و در معرض پرسش قرار بگیریم و در عوض بلادرنگ پاسخگو باشیم و به صورت متصل برنامه هایمان را ارائه کنیم.
وی ادامه داد: اخیرا در بحث حق پخش مذاکرات مفصلی میان فدراسیون فوتبال و رسانه ملی صورت گرفته و نتایجی هم پدید آمده است.امیدوارم فوتبال و خانواده فوتبال از حقوق حقه خود بهره ببرند. در این باره در آینده نزدیک اطلاع رسانی بیشتر صورت خواهد پذیرفت.
تاج افزود: از همه کمیته ها و دپارتمان ها می خواهم در مدت معین تعیین شده، برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت خود را ارائه کنند. طرحی در حال بررسی است که نام آن ویژن ۲۰۲۴ است و در واقع سمت و سوی فوتبال ما را در آن مقطع زمانی نشان می دهد.بر این اساس،همه کمیته ها و دپارتمان ها و صاحب نظران می بایست در این مسیر که در واقع قطب نمای فوتبال کشورمان است به شکل جدی مشارکت کنند و برنامه های خود را ارائه دهند.امیدوارم روند توسعه در فوتبال ما در همه ابعاد،سیر شتابان به خود بگیرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)