رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان می‌گوید سال ۹۵، سال همراه با موفقیت برای تیم‌های ملی در همه رده‌ها بود.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در آخرین جلسه هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به شرایط مطلوب حاکم بر تیم ملی قبل از بازی با قطر، گفت: سرمربی تیم ملی با توجه به شرایط مطلوب تیم ملی تمام بازی‌های لیگ و لیگ قهرمانان آسیا را تا آخرین روز زیر نظر داشته و لیست خود را برهمین اساس اعلام خواهد کرد.

وی عنوان کرد: سال 95 سالd همراه با موفقیت برای تیم های ملی در همه رده‌ها بود و کسب مجوز حضور در جام جهانی برای جوانان، نوجوانان و راهیابی تیم ملی فوتبال ساحلی به جام جهانی باهاما با کسب قهرمانی آسیا، کسب موفقیت فوتسال و عنوان سومی جهان و دیگر موفقیت‌ها حاصل تلاش کار گروهی هیئت‌رئیسه، کمیته‌ها، دپارتمان و عوامل اجرایی فدراسیون بوده است.

رئیس فدراسیون به برگزاری لیگ‌های موفق در سال 95 اشاره کرد و گفت: برگزاری لیگ‌های مختلف با کیفیت، نظم، مدیریت مطلوب فوتسال، بانوان و ساحلی برگزار شد که باید از عوامل اجرایی لیگ‌ها و کمیته‌های مربوطه تقدیر و تشکر کرد.

تاج به تلاش کمیته داوری در جوانگرایی اشاره کرد و گفت: همکاری خوبی در این فصل بین رئیس کمیته داوران و دپارتمان داوری وجود دارد و با توجه کردن به آموزش، ضابطه مند شدن در جوانگرایی در بخش داوری کار خوبی آغاز شده است و باید بر افزایش توجهات و دقت نظر خود را افزایش دهند.

وی اظهار داشت: در هیئت‌های استانی در سال جاری انتخابات خوبی برگزار کرده و برهمین اساس نیز به رؤسای هیئت هم تاکید داشته‌ایم در کادر اجرایی و عوامل اجرایی خود به جوانگرایی توجه و برنامه های خود را بازنگری کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)