پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: خلعتبری به خاطر عشق و علاقه‌ای که به سپاهان دارد حاضر شده به ما تخفیف بدهد.

مهرزاد خلیلیان  درخصوص نقل قول منتشر شده از وی مبنی بر اینکه سپاهان 18 میلیارد تومان در فصل نقل و انتقالات هزینه کرده گفت: من نگفته‌ام 18 میلیارد تومان هزینه کرده‌ام بلکه اعلام کردم طبق جلسه‌ای که با وزیر ورزش و جوانان داشتم مجوز هزینه تا سقف 18 میلیارد تومان را گرفتم چراکه با اینکه در آسیا حضور نداریم اما سپاهان 10 سال در آسیا حضور داشته و باید تفاوتی وجود داشته باشد و ما باید از این فرصت استفاده کنیم و من هم مجوز موضوع را از وزیر ورزش گرفته‌ام. این موضوع باید روشن شود که تیم هایی که 10 سال در آسیا بوده اند می‌توانند از این فرصت استفاده کنند. به ما هم گفتند می توانیم از این فرصت استفاده کنیم.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که اما مبلغ قرارداد بازیکنانی که با سپاهان تمدید کردند یا به این تیم پیوستند به نظر می‌رسد بیش از سقف بودجه باشگاه سپاهان است ادامه داد: این موضوع بستگی به باشگاه و تعاملش با بازیکنان دارد، بعضی از بازیکنان شرایط را درک کردند و افزایشی در قراردادشان نداشتند که از این بابت از آنها ممنون هستم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درخصوص وضعیت خلعتبری هم خاطرنشان کرد: فعلا باید رضایتنامه این بازیکن صادر شود و تا این اتفاق نیفتد چیزی مشخص نیست.

وی در پاسخ به این سوال که خلعتبری که گفته به سپاهان تخفیف می‌دهد چرا این تخفیف را به باشگاه پرسپولیس نداد اظهار داشت: این موضوع را باید از خود این بازیکن بپرسید اما شاید به دلیل عشق و علاقه‌ای که به سپاهان دارد به ما تخفیف خواهد داد.

خلیلیان در پایان با بیان اینکه سپاهان در تورنمنت شهدا شرکت نمی‌کند گفت: ما پیش از این اعلام آمادگی کردیم تا در این تورنمنت شرکت کنیم اما به شرطی که هزینه هتل و غذا برعهده برگزارکننده باشد اما امروز خبر رسید که از باشگاه‌ها خواسته شده خودشان هزینه حضورشان در این تورنمنت را بدهند که به همین دلیل ما از حضور در تورنمنت شهدا انصراف دادیم.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)