باشگاه پرسپولیس با گرفتن تخفیف قابل توجه از سازمان امور مالیاتی توانست پرونده بزرگ مرتبط با این موضوع را با پرداختی های قسطی ببندد.

باشگاه پرسپولیس پس از دریافت نامه سازمان امور مالیاتی مبنی بر پرداخت ۲۰۱ میلیارد تومان بدهی خود تا پایان سال ۱۴۰۱ جهت جلوگیری از مسدودی حساب‌های این باشگاه جلساتی را برگزار کرد.

رضا درویش در نشست‌های متوالی با مسئولان سازمان خصوصی سازی و سازمان امور مالیاتی توانست مبلغ قابل توجهی تخفیف و بخشودگی مالیاتی را دریافت کند تا این مبلغ حدود ۱۵۰ میلیارد تومان شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای اینکه مشکلی در مسیر کسب مجوز حرفه ای سازی سرخپوشان برای حضور در فصل آینده رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به وجود نیاید تصمیم به پرداخت اقساطی این بدهی کلان گرفته است.

بخش اول بدهی باشگاه پرسپولیس به سازمان امور مالیاتی در ابتدای اسفندماه سال گذشته پرداخت شد. قرار است اقساط پیش رو در سال جاری پرداخت شود تا پرونده مالیاتی پرسپولیس اینگونه ختم به خیر شود.

باید دید درویش وعده‌های خود به سازمان امور مالیاتی را تمام و کمال انجام می‌دهد یا باگذشت زمان بار دیگر این موضوع برای باشگاه پرسپولیس دردسر ساز خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)