رییس کمیته فوتسال ایران گفت: از تمام بازیکنان راضی هستم و در دیداری که توپ و میدان در اختیارمان بود با بدشانسی بازی را واگذار کردیم.

فارس، عباس ترابیان در خصوص شکست دو بر یک تیم ملی فوتسال ایران برابر کلمبیا و حذف ملی‌ پوشان کشورمان از رقابت‌های جام جهانی عنوان کرد:‌ در دیداری که 70 درصد توپ و میدان را در اختیار داشتیم روی یک اتفاق بازی را واگذار کردیم. دروازه‌بان کلمبیا بهترین بازیکن زمین بود. از تمام بازیکنان تیم ملی راضی هستم زیرا تمام تلاش خودم را انجام دادند.

وی ادامه داد:‌ موقعیت‌هایمان به گل تبدیل نشد. کلمبیا صد در صد دفاعی بازی می‌کرد و در روزی که با بدشانسی روبرو بودیم بازی را واگذار کردیم. در مورد مسایل فنی باید کادر فنی اظهار نظر کند.

رییس کمیته فوتسال درباره دومین ناکامی ایران با حضور علی صانعی به عنوان سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: اکنون باید با بازیکنان صحبت کنم و به آنها برسم. وقت این نیست که در مورد این مسایل صحبت کنم.

وی در مورد انتقادهای صورت گرفته خاطرنشان کرد: جواب آنها را نمی‌دهم. باید به بازیکنانم برسم. ما دیداری را واگذار کردیم که موقعیت‌های زیادی داشتیم اما بدشانس بودیم.

ترابیان در پاسخ به این سوال که آیا پس از این ناکامی همچنان از صانعی حمایت خواهد کرد گفت:‌ وقت این حرف‌ها نیست و باید به شرایط تیم برسم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)