مهدی ترابی که در این فصل فقط یک گل زده می‌گوید: شرایط اینطور نمی‌ماند، در بازی‌های آینده بیشتر گل می‌زنم.
پرسپولیس بعد از تساوی با استقلال، حالا آماده بازی هفته نهم برابر هوادار می‌شود. سرخ‌پوشان تهرانی در مقطعی از لیگ امسال چند امتیاز حساس از دست دادند ولی گرفتن ۷امتیاز در ۳مسابقه اخیر شرایط پرسپولیس را بهتر کرد و شاگردان یحیی گل‌محمدی از همین حالا رقابت شانه‌به‌شانه‌ای با سپاهان و استقلال برای کسب عنوان قهرمانی دارند.

مهدی ترابی، هافبک ملی‌پوش پرسپولیس تاکید کرد که نتیجه‌گرفتن در لیگ نسبت به سال‌های گذشته سخت‌تر شده است.

از داربی روز شنبه شروع کنیم که عملکرد فنی هر دو تیم با انتقاد بسیاری از کارشناسان و رسانه‌ها همراه شد.

در اینکه داربی تماشاگرپسندی نبود، شکی وجود ندارد. ما تلاش کردیم تا برنده شویم و اتفاقا در شروع نیمه دوم نمایش خوبی داشتیم، چند موقعیت هم ایجاد کردیم که اگر یک گل می‌زدیم قطعا ممکن بود شرایط بازی عوض شود. حریف هم آمده بود که یک مساوی از ما بگیرد. به هر حال نتوانستیم در این بازی برنده شویم و امیدوارم در بازی‌های بعدی جبران کنیم.

برخی معتقدند استقلال با کنترل نقاط قوت پرسپولیس، بازی تیم شما را خراب کرد. با این موضوع موافقی؟

نمی‌دانم باید این موضوع را تایید کنم یا طور دیگری جواب بدهم. نکته واضح این بود که استقلال برای گرفتن مساوی از ما به زمین آمده بود تا اگر روی کرنرها و ضربات ایستگاهی هم شانسی به دست آورد، از آنها استفاده کند. فکر می‌کنم استقلال برنامه خاصی برای این بازی نداشت، در نهایت امتیازها تقسیم شد و ما تلاش می‌کنیم با پیروزی در بازی‌های بعدی هواداران را خوشحال کنیم.

در پرسپولیس انتظارات از تو بالاست و وقتی از دوران اوج فاصله می‌گیری، خیلی‌ها می‌گویند افت کرده‌ای. خودت با این موضوع موافق هستی؟

همیشه انتظار همه از پرسپولیس و بازیکنانش بالاست و هیچ بازیکنی در پرسپولیس کار راحتی ندارد. من هم می‌دانم که همیشه باید در اوج باشم. شاید چون امسال فقط یک گل زده‌ام، چنین دیدگاهی در مورد من وجود دارد ولی مطمئن باشید شرایط اینطور نمی‌ماند و من در بازی‌های آینده بیشتر گلزنی خواهم کرد.

در حال حاضر ۳ کارته هستی؟

بله، من ۳ بار اخطار گرفتم که ۲ بارش کاملا اشتباه و بی‌مورد بود. در بازی با استقلال هم بدون هیچ خطایی توپ را گرفتم و داور به من کارت زرد داد که واقعا برایم عجیب بود. در ضمن من بعد از گرفتن کارت اعتراض کردم. البته باید بیشتر حواسم را جمع کنم تا اخطار نگیرم.

شرایط تیم در آستانه بازی با هوادار چطور است؟

شرایط تیم خوب است. ما قبل از داربی ۲برد روحیه‌بخش آوردیم و خودمان را به بالای جدول رساندیم. حالا هم امیدواریم که هوادار را شکست بدهیم تا این روند خوب ادامه داشته
باشد.

هوادار را شکست می‌دهید؟

پیش‌بینی سخت است ولی هدفمان چیزی جز برد نیست. هوادار هم تیم خوب و سختکوشی است که فکر می‌کنم در چند بازی بدشانسی آورد. نباید تصور کنیم بازی آسانی در پیش داریم. در لیگ امسال همه بازی‌ها سخت است.

امسال قهرمان می‌شوید؟

من گفتم که همه بازی‌ها سخت است. ما واقعا امسال نسبت به سال‌های گذشته لیگ سخت‌تری داریم و شما می‌بینید که اکثر نتایج قابل پیش‌بینی نیستند. احساس من این است که در سال‌های گذشته بازی‌ها راحت‌تر بود و من اوایل فصل هم در مصاحبه با شما گفته بودم که لیگ امسال سخت است. هر بازی برای ما حکم فینال را دارد و باید بازی به بازی جلو برویم. تمام هدف‌مان این است که ششمین قهرمانی پیاپی را به دست بیاوریم تا هواداران هم خوشحال شوند.

همشهری

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)