پرسپولیس نیوز: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کسی در نیم فصل پولی نگرفته و امیدوارم با تدابیر مدیرعامل باشگاه این مشکلات حل شود.

مهدی ترابی بعد از برتری پرسپولیس مقابل تراکتور اظهار داشت: بازی سختی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام دادیم ولی خیلی خوشحالم که برنده از زمین خارج شدیم.

وی در خصوص فاصله سرخ‌پوشان با تیم‌های پایین جدول گفت: الان در مورد قهرمانی و مسائل دیگر زود است صحبت کنیم. ان‌شاءالله با کمک کادر فنی و بازیکنان به این مهم دست پیدا می‌کنیم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص درگیری‌هایی که در طول بازی به وجود آمد افزود: فایده ندارد که در مورد این مسئله و داوری صحبت کنم چون بازی تمام شده است. فقط امیدوارم شرایط بهتر شود.

خبرنگاری گفت شما از نظر مالی مشکلات زیادی دارید که ترابی پاسخ داد: چیزی نمی‌توانیم بگوییم. همه شاکی و ناراحت هستند ولی آقای انصاری‌فرد قول داده مشکلات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حل کند. کسی در نیم فصل پولی نگرفته و امیدوارم با تدابیر مدیرعامل باشگاه این مشکلات حل شود.

وی در خصوص اینکه تاکنون چند درصد دریافت کرده است، گفت:‌ دقیق نمی‌دانم ولی فکر می‌کنم ۳۰ تا ۳۵ درصد قراردادمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دریافت کرده‌ایم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در خصوص اینکه هواداران دو تیم به همدیگر سنگ‌پراکنی می‌کردند، افزود: من حواسم به این موضوع نبود و چیزی ندیدم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)