پرسپولیس نیوز: مهدی ترابی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بحث مهندسی نتایج که توسط برخی مطرح می‌شود ناجوانمردانه است و همه می‌دانند پرسپولیس در سه فصل گذشته با چه اقتداری قهرمان شده است.

مهدی ترابی با اشاره به تعطیلی موقت مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: به‌هرحال این تصمیمی است که مسئولان فدراسیون گرفته‌اند و ما هم باید تابع این تصمیم باشیم. شرایط خاصی بابت بیماری کرونا در کشور وجود دارد و همه باید کمک کنند تا همه چیز به روال عادی برگردد. امیدوارم این بیماری هر چه زودتر از کشور ما و دیگر کشورها ریشه‌کن شود و مردم همیشه در سلامت کامل باشند. فعلاً که بازی‌ها تعطیل است و منتظریم تا برنامه ادامه مسابقات مشخص شود.

وی در مورد وضعیت پرسپولیس در مسابقات لیگ برتر خاطر نشان کرد: فعلاً که همه چیز خوب جلو می‌رود و در بازی‌های اخیر نتایج خوبی گرفتیم و صدرنشین هستیم. البته ۹ بازی دیگر باقی مانده است و در بازی‌های بعدی هم با نهایت قدرت و انگیزه ظاهر خواهیم شد. برخی از قهرمانی قطعی پرسپولیس صحبت می‌کنند، ولی اعتقاد من این است که در فوتبال نباید به اما و اگرها توجه کرد، حتی کادر فنی هم به ما تأکید کرده است که هیچ‌کدام از بازی‌های باقیمانده را دست‌کم نگیریم. این اختلاف امتیاز تضمینی برای قهرمانی نیست و باید این روند را در بازی‌های آینده هم ادامه دهیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا پرسپولیس می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا از گروه خود صعود کند؟»، خاطرنشان کرد: متأسفانه در دو بازی فقط یک امتیاز گرفتیم و البته کمی بدشانس بودیم. با این حال چهار بازی دیگر داریم و به هیچ عنوان بابت صعود ناامید نیستیم.

ترابی در مورد اینکه بعد از حضور یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس در چند بازی به‌عنوان هافبک راست بازی کرد، گفت: من همیشه تابع تصمیم کادر فنی هستم و تلاش می‌کنم تا در هر پُستی که بازی می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. در چند بازی هافبک راست بودم و سپس به سمت چپ آمدم. طبیعتاً در سمت چپ راحت‌تر هستم، ولی مهمترین مسئله خواسته کادر فنی است و فرقی ندارد در کدام پُست از من بازی بگیرند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره بحث مهندسی نتایج که توسط برخی از رقیبان این تیم در چند هفته گذشته مطرح شد، عنوان کرد: مطرح کردن این موضوع اصلاً قشنگ نیست. خوشبختانه خیلی‌ها فوتبال را می‌فهمند و می‌دانند پرسپولیس در سه فصل گذشته با چه شرایط و چگونه با اقتدار قهرمان شده است. بحث مهندسی نتایج ناجوانمردانه است. ما به معنای واقعی زحمت می‌کشیم و مزدش را هم می‌گیریم. در همین بازی با شهر خودرو در حالی که تمرکز خیلی از تیم‌ها روی تعطیلی مسابقات بود، ما خیلی خوب تمرین کردیم و نتایج تلاش‌مان را هم دیدیم. بدون شک هر تیمی زحمت بکشد، مزدش را می‌گیرد.

ترابی در پاسخ به این پرسش که «گل‌محمدی در مربیگری چه تفاوت‌هایی با گابریل کالدرون دارد؟»، تأکید کرد: هر مربی سبک خاص خودش را دارد. کالدرون برای تیم ما زحمت کشید و مربی خوبی بود. آقا یحیی هم سبک خاص خودش را دارد و به خوبی تیم‌های حریف را آنالیز می‌کند.

بازیکن هشت گله پرسپولیس درباره اینکه آیا به آقای گل شدن در لیگ برتر هم فکر می‌کند، گفت: من به این موضوع فکر نمی‌کنم و نتیجه گرفتن پرسپولیس از هر چیزی برایم مهمتر است. وقتی در پایان فصل قهرمان شویم قطعاً برای من با ارزش‌تر و شیرین‌تر از کسب عنوان آقای گلی است.

ترابی در ارتباط با حضور دراگان اسکوچیچ در تیم ملی و برخی انتقادها از فدراسیون فوتبال که بابت این انتخاب صورت گرفت، خاطرنشان کرد: تیم ملی شرایط خاصی داشت و فدراسیون هم قصد داشت فردی را انتخاب کند که روی فوتبال ما شناخت داشته باشد. در نهایت هم آقای اسکوچیچ انتخاب شد که از فوتبال ما شناخت خوبی دارد. من برای این مربی آرزوی موفقیت دارم. همه باید از تیم ملی حمایت کنیم تا نتایج خوبی بگیرد و دوباره به جام جهانی صعود کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)