پرسپولیس نیوز : بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از حرف‌های شب گذشته من سوءبرداشت شده؛ چراکه من با پرسپولیس قرارداد دارم و دوست دارم اینجا بمانم چون پرسپولیس را با قلبم انتخاب کردم.


مهدی ترابی در خصوص مصاحبه شب گذشته‌اش که در آن بحث رفتن او از پرسپولیس مطرح شده بود، گفت: من شب گذشته هیچ حرفی در مورد رفتن نزدم و گفتم همه تمرکز من روی بازی با سپاهان است. حضور در پرسپولیس افتخار بزرگی است و از صحبت‌های من سوءبرداشت شده و فکر می‌کنم که سوءتفاهم به وجود آمده است. من دوست دارم سال‌ها در پرسپولیس بمانم اما امیدوارم که شرایط هم فراهم باشد تا این اتفاق رخ بدهد. به هر حال فوتبالیست‌ها دوست دارند بدون دغدغه بازی کنند و ان‌شاءالله که این اتفاق رخ بدهد تا در پرسپولیس بمانم.

وی در خصوص این‌که قرارداد او با پرسپولیس چگونه است و آیا بندی برای جدایی دارد، افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: قرارداد من دو سال و نیمه است و بندی هم در قرارداد دارم، اما این بند برای این است که پیشنهاد خوب خارجی داشته باشم، وگرنه در تیم‌های معمولی بازی نمی‌کنم؛ چراکه پرسپولیس از همه این تیم‌ها بزرگ‌تر است. امیدوارم که بتوانم سال‌ها در پرسپولیس بمانم و بدون دغدغه کارم را انجام دهم و امیدوارم که مسئولان باشگاه هم شرایطی فراهم کنند که بدون دغدغه این اتفاق رخ بدهد.

بازیکن تیم پرسپولیس درباره عملکرد این تیم مقابل السد و این‌که سرخپوشان بدون استرس خیلی بهتر بازی می‌کنند، گفت: ما شب گذشته بدون استرس و دغدغه بودیم و مطمئنا همه کسانی که در ورزشگاه حضور داشتند و کسانی که از پای تلویزیون بازی را دیدند، از بازی ما لذت بردند. ما همه تلاشمان را کردیم تا با برد با آسیا خداحافظی کنیم، هرچند که حق ما حذف شدن از لیگ قهرمانان نبود، اما اشتباهات داوری باعث شد تا درنهایت از آسیا حذف شویم. البته قصد بهانه‌جویی ندارم، اما این اشتباهات باعث حذف ما شد و حالا تلاش می‌کنیم تا ان‌شاءالله فصل آینده در آسیا به موفقیت‌های زیادی برسیم.

ترابی درباره بازی با سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی که در اصفهان برگزار خواهد شد تصریح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌:‌‌‌‌‌‌‌‌ بله همانطور که همه می‌دانند بازی خیلی سختی با سپاهان در اصفهان خواهیم داشت، اما همه ما در پرسپولیس فقط به این موضوع فکر می‌کنیم که سپاهان را شکست دهیم و به فینال جام حذفی برویم. ما به دنبال دبل کردن در قهرمانی و رسیدن به قهرمانی جام حذفی هستیم تا دل هوادارانمان شاد شود. هدف همه ما موفقیت پرسپولیس است و امیدوارم دست پر از اصفهان برگردیم.

وی درباره این‌که در آخر بازی با ژاوی صحبت می‌کرد و آیا از او پیراهن می‌خواست، گفت: راستش من زبانم آن‌قدر خوب نیست که بتوانم با ژاوی صحبت کنم و حرف خاصی نزدیم. ژاوی را همه دنیا می‌شناسند و یک بازیکن فوق‌العاده است و امیدوارم در ادامه راهش هم موفق باشد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به صحبت‌هایی که مطرح شده باید یک بار دیگر بگویم قرارداد من با پرسپولیس دو سال و نیمه است و می‌خواهم سال‌ها اینجا بمانم؛ چراکه از بازی در پرسپولیس لذت می‌برم و از آنجایی که این تیم را از بچگی دوست داشتم با قلبم پرسپولیس را انتخاب کردم و دلیلی ندارد که در این شرایط بخواهم به تیم‌های دیگر فکر کنم. البته آرزوی هر بازیکنی، بازی کردن در سطح اول اروپاست؛ چراکه این مسئله افتخاری برای باشگاه پرسپولیس، هواداران و خود بازیکن است. اما این‌طور نیست که من هر موقع بخواهم بتوانم بروم؛ چراکه من با پرسپولیس قرارداد دارم. اگر روزی هم پیشنهادی داشته باشم با مسئولان باشگاه و آقای برانکو حتماً مشورت می‌کنم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)