هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خدا را شکر به خوبی برنامه‌های تاکتیکی گل‌محمدی را اجرا کردیم و به سه امتیاز رسیدیم.

مهدی ترابی پس از برتری 3 بر یک پرسپولیس مقابل هوادار اظهار داشت: بازی سختی بود، اما خدا را شکر توانستیم خیلی خوب برنامه‌های تاکتیکی آقایحیی را اجرا کنیم و به سه امتیاز برسیم.

وی درباره برطرف شدن مشکل گلزنی سرخپوشان گفت: خدا را شکر در روزی که همه خوب بودند، توانستیم سه گل بزنیم. قطعاً باید این بازی را فراموش کنیم و تمرکز خود را روی بازی با نفت مسجدسلیمان بگذاریم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد عصبانیتش در دقایق پایانی و اعتراض به تصمیم داور یادآور شد: نباید آن کار را می‌کردم و عذرخواهی می‌کنم. در آن لحظه عصبانی شدم و باز هم معذرت می‌خواهم.

ترابی راجع به پاره شدن روند کلین شیت‌های این تیم خاطر نشان کرد: مهم برد تیم است و از بیرانوند نیز بپرسید، می‌گوید مهم بردن تیم و جمع کردن سه امتیازهاست.

وی درباره صدرنشین ماندن پرسپولیس تصریح کرد: تلاش ما این است بازی به بازی بهتر شویم و هنوز ابتدای فصل است و زود است در مورد قهرمانی صحبت کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد کیفیت زمین پاس قوامین گفت: کیفیت پارسال خود را نداشت و فکر می‌کنم چند تیم اینجا بازی می‌کنند و چند تیم نیز اینجا تمرین می‌کنند. باز هم خدا را شکر توانستیم اینجا ببریم.

ترابی راجع به تحویل پاسپورت خود برای اردوی اتریش تیم ملی هم اظهار داشت: اجازه بدهید وقتش برسد تا ببینیم چه می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)