دیدار دو تیم پرسپولیس و تراکتور از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال با برتری سرخپوشان به پایان رسید.

تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۷ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی میزبان تراکتور بود و با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید. عیسی آل‌کثیر (۱۰) و سیامک نعمتی (۵۵) برای پرسپولیس و پیمان بابایی (۲۴) برای تراکتور گلزنی کردند. مهدی ترابی در دقیقه ۶۶ یک ضربه پنالتی را برای پرسپولیس از دست داد.

شاگردان گل‌محمدی با این برد به روند خوب خود ادامه دادند و چهارمین برد متوالی خود را کسب کردند و شاگردان سولدوی کروات در تراکتور نیز ترک عادت نکرده و بار دیگر شکست خوردند.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی (۴۶ – فرشاد فرجی)، علی نعمتی، مهدی شیری (۶۹ – مهدی عبدی)، علی شجاعی (۴۶ – سعید آقایی)، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک (۷۸ – رضا اسدی)، سیامک نعمتی، وحید امیری، مهدی ترابی و عیسی آل‌کثیر.

ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، محمد مسلمی‌پور، آرش قادری، عبدالله ناصری، عبدالله حسینی، علی نجفی (۷۰ – بهزاد سلامی)، شاهین ثاقبی (۷۹ – علی فتحی)، علی دشتی (۷۳ – محمد قنبری)، ابوالفضل رزاق‌پور (۷۰ – محمد قادری)، سامان نریمان جهان (۷۳ – رضا دهقانی) و پیمان بابایی.

داور: پیام حیدری

نیمه اول
دقیقه ۷: پرسپولیسی‌ها از سمت راست صاحب ضربه کرنر شدند که پس از پاس کوتاه و ارسال آن به داخل محوطه جریمه، می‌توانستند به گل برسند، اما محمدرضا اخباری روی خط دروازه موفق به مهار توپ شد.

دقیقه ۸: پیمان بابایی روی اشتباه علی نعمتی صاحب توپ شد و پس از ورود به محوطه جریمه قصد داشت از زاویه بسته دروازه این تیم را باز کند که ضربه او به حامد لک برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه ۱۰: عیسی آل‌کثیر روی پاس مهدی ترابی پشت مدافعان تراکتور صاحب توپ شد و در موقعیت تک به تک با محمدرضا اخباری دروازه این تیم را باز کرد.

دقیقه ۱۲: علی شجاعی از تیم پرسپولیس با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد.

دقیقه ۱۷: پیمان بابایی در سمت چپ صاحب موقعیت شد و پس از ورود به محوطه جریمه قصد باز کردن دروازه پرسپولیس را داشت که حامد لک ضربه او را دفع کرد.

دقیقه ۲۴: سامان نریمان‌جهان با پاسی خوب در محوطه جریمه، پیمان بابایی را میان مدافعان پرتعداد پرسپولیس صاحب توپ کرد تا این بازیکن با یک ضربه بغل پا، دروازه پرسپولیس را باز کند.

دقیقه ۴۰: پیام حیدری عبدالله حسینی از تیم تراکتور را با کارت زرد جریمه کرد که این اتفاق مورد اعتراض او قرار گرفت.

دقیقه ۴۲: تراکتوری‌ها از فاصله‌ای دور صاحب ضربه ایستگاهی شدند که ابوالفضل رزاق‌پور به صورت مستقیم قصد باز کردن دروازه پرسپولیس را داشت، اما حامد لک توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۴۴: خط دفاع پرسپولیس در میانه میدان و روی پاس در عمق جا مانده بود که حامد لک قصد خروج از دروازه را داشت، اما در این اقدام تعلل کرد تا رزاق‌پور در موقعیت خوبی قرار بگیرد، هرچند ضربه این بازیکن هم دقت لازم را نداشت و راهی اوت شد.

دقیقه ۲+۴۵: از سمت راست ارسالی روی دروازه تراکتور انجام شد که وحید امیری روی تیر دوم با ضربه سر قصد باز کردن دروازه این تیم را داشت، اما ضربه او با فاصله‌ای کم به کنار دروازه رفت.

نیمه دوم
دقیقه ۵۵: توپی که از سمت چپ و به صورت زمینی به محوطه جریمه تراکتور ارسال شده بود به سیامک نعمتی رسید تا این بازیکن دور از دستان محمدرضا اخباری، دروازه این تیم را باز کند.

دقیقه ۵۸: داور مسابقه علی نجفی را با کارت زرد خود جریمه کرد.

دقیقه ۶۴: آرش قادری در محوطه جریمه با مهدی ترابی برخوردی داشت که پس از سرنگونی هافبک پرسپولیس، پیام حیدری اعلام پنالتی کرد. علاوه بر این، قادری با کارت زرد جریمه شد و اعتراض نیمکت تراکتور، کارت زردی هم برای کاظم محمودی به دنبال داشت.

دقیقه ۶۶: مهدی ترابی پشت ضربه پنالتی ایستاد که ضربه او از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۶۸: مهدی شیری از راهی دور اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او را محمدرضا اخباری مهار کرد.

دقیقه ۷۱: میلاد سرلک روی پاس مهدی ترابی در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که ضربه او را محمدرضا اخباری به کرنر فرستاد.

دقیقه ۸۰: حامد لک روی کرنر تراکتور، توپ اضافه‌ای را به داخل زمین پرتاب کرد تا به دلیل اتلاف وقت، از داور مسابقه کارت زرد دریافت کند.

دقیقه ۸۳: بهزاد سلامی از تیم تراکتور، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۸۷: فرشاد فرجی دیگری بازیکنی بود که با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۹۰: توپی که رضا دهقانی به روی محوطه جریمه پرسپولیس انجام داد، از بازیکن هم تیمی و مدافعان حریف عبور کرد و به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۹۰: رضا دهقانی این بار از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او از بالای دروازه راهی اوت شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)