دیدار پرسپولیس و مس کرمان با برتری شاگردان گل‌محمدی به پایان رسید تا این تیم با سومین برد پیاپی با صدرنشینی به تعطیلات برود.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف مس کرمان رفت که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود قرمزهای تهران به پایان رسید.

پرسپولیس با این سه امتیاز خانگی به امتیاز 24 رسید و جایگاه خودش را در صدور جدول محکم کرد با صدرنشینی قطعی به استقبال تعطیلات 50 روزه لیگ برتر رفت. مس کرمان نیز با قبول این شکست 9امتیازی ماند تا تیم سیزدهم جدول باشد.

داور: عباس راکی

کمک‌ها: علیرضا ایلدروم – مهدی سیفی

کارت زرد: علی تهامی و میلاد خدایی از مس کرمان

کارت قرمز: –

گل: شیخ دیاباته (74) برای پرسپولیس

ترکیب پرسپولیس

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، گئورگی گولسیانی، وحید امیری، دانیال اسماعیلی‌فر(70-محمد عمری)، کمال کامیابی‌نیا(45-شیخ دیاباته)، میلاد سرلک، مهدی ترابی(70-سیامک نعمتی)، سعید صادقی(70-امید عالیشاه)، سروش رفیعی سروش رفیعی(86-سینا اسدبیگی) و یورگن لوکادیا

سرمربی: یحیی گل محمدی

ترکیب مس کرمان

حسین شهریاری – حسن مرادی فر – امیر حسین عسگری – میلاد خدایی – جلال عبدی- محمد ستاری – علی تهامی(78-جرج برایم)- عارف رستمی – سامان تورانیان(78-شروین بزرگ)- احمد نصیری(78-محمدصالح محمدی) – امین کاظمیان

سرمربی: فرزاد حسین خانی

لحظات حساس

* دقیقه 11

اشتباه خط دفاعی مس کرمان، سعید صادقی را موقعیت تک به تک و عالی گلزنی قرار داد اما ضربه چیپ این بازیکن روی خط دروازه حریف توسط ستاری برگشت داده شد و به کرنر رفت.

دقیقه 13

لوکادیا در محوطه جریمه مس کرمان صاحب توپ شد اما ضربه او در کنار تیرک توسط حسین شهریاری دروازه‌بان تیم مهمان برگشت داده شد.

دقیقه 15

مس کرمان حمله خطرناکی را تدارک دید و توپ را وارد محوطه جریمه پرسپولیس کرد اما تعلل مهاجمان تیم باعث شد پورعلی گنجی توپ سرگردان را از محوطه جریمه قرمزها دور کند.

دقیقه 18

شوت کاظمیان با اختلاف کم از کنار دروازه بیرانوند بیرون رفت.

دقیقه 19

ضربه سر سروش رفیعی در محوطه جریمه مس کرمان فضای بالای دروازه این تیم را شکافت.

دقیقه 24

عارف رستمی با استفاده از اشتباه مدافع پرسپولیس پا به توپ وارد محوطه جریمه این تیم شد اما ضربه او در نهایت راهی به دروازه بیرانوند پیدا نکرد و به بیرون رفت.

دقیقه 41

سروش رفیعی در محوطه جریمه مس کرمان صاحب موقعیت خوب شوتزنی شد اما ضربه بی دقت او از بالای دروازه شهریاری به بیرون رفت.

دقیقه 55

شوت بازیکن مس داخل محوطه جریمه پرسپولیس، توسط مدافع این تیم بلوکه شد.

دقیقه 60

شیخ دیاباته در محوطه جریمه مس کرمان کنترل خوبی نداشت و توپ پس از برخورد به سینه او در دستان دروازه‌یان حریف آرام گرفت.

دقیقه 74

ارسال خوب رفیعی روی محوطه جریمه مس کرمان با فرصت طلبی شیخ دیاباته همراه شد و این بازیکن با یک ضربه توپ را وارد دروازه حریف کرد.

دقیقه77

شوت دیاباته ددر محوطه جریمه مس کرمان توس مدافع این تیم بلوکه شد.

دقیقه 4+90
ضربه سر بازیکن مس کرمان در محوطه جریمه پرسپولیس را بیرانوند روی خط دروازه در آغوش گرفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)