تیم پرسپولیس با پیروزی مقابل گل‌گهر به جمع چهار تیم پایانی جام حذفی رسید.

تیم‌های پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال از ساعت 18:15 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با پیروزی 2 بر یک سرخپوشان تهرانی به پایان رسید تا شاگردان گل محمدی به نیمه نهایی این مسابقات صعود کنند.

حریف بعدی پرسپولیس در این مرحله به قید قرعه مشخص خواهد شد. تیم‌های هوادار، نساجی، استقلال و پرسپولیس چهار تیم پایانی جام حذفی را تشکیل داده‌اند.

مهدی ترابی در دقیقه 31 از روی نقطه پنالتی و عیسی آل‌کثیر در دقیقه 1+45 گل‌های پرسپولیس در این بازی را به ثمر رساندند و رضا شکاری نیز تک گل گل‌گهری‌ها را به ثمر رساند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، سروش رفیعی (86 – سینا اسدبیگی)، مرتضی پورعلی‌گنجی، مهدی ترابی (5+90 – وحد هنانوف)، میلاد سرلک، وحید امیری، سعید صادقی (78 – محمد عمری) و عیسی آل‌کثیر (85 – لئاندرو پریرا).

ترکیب گل‌گهر: محسن فروزان، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، مهران گلزاری (46 – بهنام برزای)، علی‌اصغر عاشوری، رضا شکاری (72 – وسلی گومز)، سیدمحمدرضا حسینی، مسیح زاهدی، شایان مصلح، اریک بانیاما (46- یونس شاکری) و امین پورعلی رودبنه (46-محمد خدابنده‌لو).

داور: وحید کاظمی

دقیقه 5: اولین حمله خطرناک پرسپولیس می‌رفت تا دروازه فروزان را باز کند، اما ضربه ترابی به شکلی بسیار خطرناک از مقابل پای آل‌کثیر و امیری عبور کرد و از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 19: ضربه سر وحید امیری روی ارسال سعید صادقی از کنار دروازه گل‌گهر راهی اوت شد.

دقیقه 30: حرکت پرسپولیسی‌ها این بار داخل محوطه جریمه به سعید صادقی رسید که پاس در عرض این بازیکن به دست آرمین سهرابیان برخورد کرد و کاظمی این صحنه را پنالتی تشخیص داد.

دقیقه 31: مهدی ترابی پنالتی پرسپولیس را برخلاف جهت حرکت فروزان تبدیل به گل کرد.

دقیقه 1+45: پاس در عمق زیبای مهدی ترابی به عیسی آل‌کثیر این بازیکن را در موقعیت تک به تک با فروزان قرار داد که آل‌کثیر با یک ضربه چیپ زیبا گل دوم پرسپولیس را هم وارد دروازه گل‌گهر کرد.

نیمه دوم:

دقیقه 52: ارسال محمدرضا حسینی از روی ضربه ایستگاهی زمینه گل اول گل‌گهر را فراهم کرد و رضا شکاری با یک ضربه سر گل اول سیرجانی را وارد دروازه بیرانوند کرد.

دقیقه 55: مسیح زاهدی به دلیل خطا روی مهدی ترابی اولین کارت زرد بازی را گرفت.

دقیقه 55: ضربه سر وحید امیری را فروزان با یک عکس‌العمل زیبا برگشت داد و در ادامه قیچی پورعلی‌گنجی از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 56: عیسی آل‌کثیر دیگر اخطاری بازی لقب گرفت.

دقیقه 58: مهدی ترابی داخل محوطه جریمه گل‌گهر سرنگون شد، اما وحید کاظمی اعتقاد به تمارض بازیکن پرسپولیس داشت و ترابی را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 64: دانیال اسماعیلی‌فر هم از کارت زرد داور بی‌نصیب نماند.

دقیقه 74: سعید صادقی به صف اخطاری‌های پرسپولیس در این بازی اضافه شد.

دقیقه 86: مرتضی پورعلی‌گنجی هم با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 87: شوت سرکش نوید آشوری از راه دور به شکلی بسیار خطرناک از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه 88: حملات گل‌گهری‌ها در این دقایق بی فایده بود و این‌بار شوت وسلی گومز راه به جایی نبرد.

دقیقه 4+90: نام بهنام برزای کاپیتان گل‌گهر در بین اخطاری‌های بازی ثبت شد.

دقیقه 5+90: ضربه والی وسلی گومز از پشت محوطه جریمه با اختلاف کم از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)