پرسپولیس نیوز : شماری از هواداران پرسپولیس علی دایی را تشویق کردند و دو دستگی بین هواداران این باشگاه مشهود است.

 پیش از شروع مسابقه و زمانی که حمید درخشان به سمت مجید باقری‌نیا سر مربی نفت رفت، هواداران پرسپولیس علی دایی را تشویق کردند.

* برای جلوگیری از بروز حاشیه‌های احتمالی مأموران زیادی در ورزشگاه و راهروهای ورزشگاه مستقر هستند.

* بعد از آنکه نفت گلزنی کرد، هواداران پرسپولیس باز هم علی دایی را تشویق کردند و پس از چند دقیقه برخی از هواداران تیم را تشویق کردند، دودستگی بین هواداران پرسپولیس کاملاً مشهود است.

* هواداران به وقت‌کشی‌های بازیکنان نفت معترض‌اند و معتقدند که آنها برای وقت‌کشی خودشان را به زمین می‌اندازند و مصدوم نیستند.

* در دقیقه 39 مسابقه بازیکنان پرسپولیس معتقد بودند که داور برای آنها کرنر اعلام کند و همین مسئله باعث شد که درگیری لفظی شدیدی بین محمد نوری و حامد محمودی بازیکن نفت رخ بدهد.

* در دقیقه 45 + 2 مسابقه حامد محمودی مدافع نفت خودش را به زمین زد که وقت‌کشی کند، اما وقتی دید که داور به او توجهی نمی‌کند سریع از جای خود بلند شد و به بازی ادامه داد.

* حمید درخشان دقایقی پس از گل نفت مسجدسلیمان کنار زمین آمد و تمام مدت به صورت ایستاده بازیکنان تیمش را هدایت می‌کرد که در چند مرتبه خروجش از محوطه فنی سبب شد داور چهارم به او تذکر بدهد.

*بعد از آنکه بازیکنان پرسپولیس بازی جوانمردانه را رعایت نکردند بازیکنان نفت مسجدسلیمان به آنها اعتراض داشتند که تماشاگران پرسپولیس به تشویق رضا حقیقی پرداختند و از بازیکن تیم‌شان حمایت کردند. تماشاگران پرسپولیس همچنین به هو کردن هواداران نفت مسجدسلیمان اعتراض کردند و در مقابل تماشاگران نفت با شعار «پرسپولیس بی‌صاحب، همینه همینه» پاسخ تماشاگران تیم میزبان را دادند.

* مهرداد خانبان، عضو کادرفنی تیم ملی و حسین عسگری، رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال در ورزشگاه آزادی حضور دارند و بازی را از نزدیک تماشا می‌کنند.

* پس از پایان نیمه اول و هنگامی که بازیکنان و کادرفنی از زمین خارج می‌شدند تماشاگران به شدت علی دایی را تشویق کردند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)