سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره احتمال تغییر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: احتمالاً اعضای هیئت مدیره باشگاه هم تغییر خواهند کرد.

“مجید فرخزادی” گفت : مشخص نیست که اعضای هیئت مدیره در سمت خود باقی خواهند ماند یا خیر پس چگونه می

 توان درباره ادامه کار انصاری فرد صحبت کرد.  همه این مسائل بسته به نظر سازمان تربیت بدنی است و در انتظار تصمیم سازمان خواهیم بود .

“مجید فرخزادی” درباره بازی دیروز پرسپولیس مقابل بنیادکار گفت : این بازی چند نکته دارد، نخست باری فنی ، دوم بازیکنان و سوم ترکیب تیم است که باید مورد بررسی قرار گیرد .

وی گفت : وینگادا می توانست ترکیب بهتری را در زمین قرار دهد در بعضی از پست ها باید بازیکنان بهتر کار می کردند البته این موضوع را که بازیکنان کم کاری کرده اند قبول ندارم .

“مجید فرخزادی” ادامه داد : پرسپولیس در زدن ضربات نهایی خوب عمل نکرد و از فرصت های به دست آمده بهره ای نبرد و از هواداران واقعی تیم که برای تشویق آمده بودند عذرخواهی می کنم .

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت : عده ای برای شیطنت به ورزشگاه آمده بودند و با شعارهای خود سبب شدند انگیزه تیم کم شود .

مجید فرخزادی” درباره همکاری نکردن بازیکنان با یکدیگر هم گفت :

بر اساس گفته های رئیس سازمان تربیت بدنی آنالیزی از همه بازیکنان در بازی خواهیم داشت و با این کار مشخص می شود هر کس چه کاری را در بازی انجام داده است.

وی گفت : باید حواشی پرسپولیس جمع شود و نمی توان همه چیز را به گردن مدیر باشگاه انداخت .

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه باشگاه نمی تواند قراردادهای خود را به ثبت برساند گفت : چنین تصمیمی باید به صورت کتبی به باشگاه اعلام شود نه اینکه از طریق رسانه گفته شود .

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد : هیچ حکمی در این باره به دست باشگاه نرسیده است

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)