مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو بهترین گلزن تیمش محسوب می شود.

بدون شک بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال ایران ، مهدی طارمی است. فوق ستاره ایرانی بازیکن فیکس پورتو است و به همراه این تیم در آستانه فتح لیگ پرتغال و کسب عنوان قهرمانی قرار دارد. طارمی که از بوشهر فوتبالش را آغاز کرد، در پرسپولیس چهره شد و بعد از کسب ۲ عنوان آقای گلی و دعوت به تیم ملی ، لژیونر شد. طارمی در دوران حضورش در پرسپولیس ۱۱۲ بار برای این تیم به میدان رفت و موفق شد ۵۵ گل به ثمر برساند.

مهدی بعد از حضوری کوتاه مدت در باشگاه الغرافه قطر ، راهی لیگ پرتغال و باشگاه ریوآوه شد. اتفاقی که شروع درخشش او در فوتبال اروپا بود. طارمی در یک فصلی که در این تیم حضور داشت ، فوق العاده ظاهر شد و در ۳۷ بازی آمار ۲۱ گل را از خودش به ثبت رساند.

بعد از ترانسفر به پورتو به عنوان یکی از قطب های فوتبال پرتغال ، خیلی ها فکر می کردند که طارمی دچار افت شود و نتواند درخشش های قبلی را در این تیم بزرگ تکرار کند. اما مهدی نه تنها چنین شرایطی را پیدا نکرد، بلکه روز به روز پیشرفت کرد و در حال حاضر ستاره بی چون و چرای تیمش محسوب می شود.

طارمی تا این لحظه و در بازی هایی که برای پورتو به میدان رفته ۴۵ بار گلزنی کرده که آمار فوق العاده ای است. همچنین مهدی که یکی از امیدهای ما برای درخشش در جام جهانی است ، تا به حال در ۵۷ بازی ۲۸ گل ملی دارد و البته که این فرصت برای او مهیا است در دیدارهای پیش رو آمار گلزنی خودش را بهتر از این کند. هرچند تعداد بازی های مهدی برای هر کدام از تیم های باشگاهی اش و البته تیم ملی مساوی نیست ، ولی از نظر تعداد گل مهدی بیشترین گل زده را در پرسپولیس دارد و در همین تیم هم دوبار آقای گل شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)