پرسپولیس نیوز: تیم ملی فوتبال ایران در مسابقه تدارکاتی و تمرینی مقابل تیم امید کشورمان به تساوی رسید.

تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه خالی از تماشاگر در یک مسابقه تدارکاتی و تمرینی به مصاف تیم امید کشورمان رفت که بازی با نتیجه مساوی یک بریک به پایان رسید. این مسابقه با تصمیم فدراسیون فوتبال بدون حضور تماشاگران برگزار شد. تیم ملی در هر نیمه دو ترکیب کاملا متفاوت داشت.

داور: امیر عرب براقی

کمک داوران: فرهاد فرهاد پور و علی احمدی

کارت زرد:-

کارت قرمز:-

گل: مهرداد محمدی( دقیقه یازده) برای تیم ملی ابوالفضل رزاق پور( دقیقه ۶۵) برای تیم امید

ترکیب تیم ملی ایران:

رشید مظاهرى، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانى، دانیال اسماعیلى فر، سعید آقایى، رضا اسدى، امیرحسین کریمى،مهرداد محمدى، محمد کریمى، آرش رضاوند و شهریار مقانلو

سرمربی: ویلموتس

ترکیب تیم امید ایران:

معراج اسماعیلی، علیرضا آرتا( محمدآقاجانپور )، عارف غلامی، طاها شریعتی، مسلمی پور، اسماعیل بابایی، مهدى مهدیخانی، سید محمد خرم حسینی( رضا جعفری) ، مهدی قائدی، امیر روستایی (امیرحسین حسین زاده)و محمد رضا آزادی

سرمربی: فرهاد مجیدی

اتفاقات مهم بازی:

تیم ملی ایران با لباس های قرمز و تیم امید با لباس سفید در میدان حضور دارد.

گل اول ایران: دقیقه یازده مهرداد محمدی با یک شوت از راه دور گل ایران را به ثمر رساند.

در یک صحنه حساس دیگر هم ارسال رضاوند در محوطه جریمه روی سر سیاوش یزدانی فرود آمد که ضربه سر او از بالای دروازه تیم امید به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۰ بازی به دلیل گرمای زیاد هوا قانون برکینگ کول اجرا شد و بازیکنان دو تیم برای لحظاتی استراحت کردند و آب نوشیدند.

تیم امید در نیمه اول سه تعویض انجام داد.

نیمه دوم:

در نیمه دوم تیم ملی با ترکیب کاملا متفاوت به میدان آمد. ویلموتس تیم ملی را با یازده نفر جدید وارد میدان کرد تا نشان بدهد قصدش شناخت بیشتر از بازیکنان دعوت شده به تیم ملی است.

تیم ملی با این ترکیب در نیمه دوم به میدان رفت: احمد گوهری،مهدی شیری،سعید آقایی،علی کریمی،سعید واسعی،احمد عبدالله زاده،محمد حسین مرادمند،محمد نادری،محمد محبی،پیمان رنجبری،مجید علیاری

تیم امید در دقیقه ۶۵ روی اشتباه احمد گوهری گل مساوی را به ثمر رساند. بعد از این گل سرمربی تیم ملی مهدی امینی را جانشین گوهری کرد.

در دقیقه ۷۵ مسابقه بازهم قانون کول برکینگ اجرا شد و بازی به دلیل گرمای هوا چند لحظه ای متوقف شد.

تیم امید هم در نیمه دوم تعویض های زیادی انجام داد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)