باشگاه پرسپولیس برای اینکه بهانه ای دست سرمربی خارجی اش نباشد همین یکی دو روز آینده پول این مربی را واریز می‌کنند.

با توجه به اینکه هیات مدیره پرسپولیس از کالدرون زمان خریده اند تا با تامین منابع مالی مابقی قسط اول و همچنین بخشی از قسط دوم او را پرداخت کنند، به این مربی قول داده اند ظرف یکی دو روز آینده این پول در حسابش خواهد بود.

البته پیش از این باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مابقی قسط اول او تلاش خود را انجام داده اما پول به حساب کالدرون نرفته و برگشت خورده است. تلاش مدیران این تیم برای حل شدن این موضوع آغاز شده و انصاری فرد با تامین منابع مالی دنبال واریز پول کالدرون است تا بهانه ای برای عدم بازگشت این مربی وجود نداشته باشد.

البته از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که کالدرون با وجود همه سخت گیری هایی که در این مدت از خود نشان داده به مسئولان باشگاه برای بازگشت چراغ سبز نشان داده اما همه چیز به این بستگی دارد که آیا پول به حساب او می رسد یا خیر.

باشگاه به مدیربرنامه های سرمربی اعلام کرده آماده خرید بلیت برگشت کالدرون هستند. او می تواند با همان بلیتی که قرار بود به دوحه بیاید تا در اردو شرکت کند به قطر آمده و سپس بلیت برگشت به تهران را برای او ارسال کنند و یا بلیت دیگری برای برگشت مستقیم به تهران فراهم کنند. با توجه به اینکه واریز پول به حساب سرمربی سرخپوشان چند روز طول می کشد بعید است کالدرون تا جمعه راهی تهران شود.

همه این پروسه بازگشت به شرطی است که هم پول خودش تهیه شده باشد و هم به بازیکنان پول رسیده باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)