باشگاه پرسپولیس امروز (شنبه) از بازیکنان جدید خود رونمایی می‌کند تا پنجمین خرید خود را نیز انجام داده باشد.

شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس امروز (شنبه) در باشگاه پرسپولیس حاضر شد تا در خصوص مسائل مربوط به خودش با مدیران این باشگاه صحبت کند.

گفته می‌شود خلیل‌زاده در این نشست، اعلام کرده که یک پیشنهاد دارد و باشگاه پرسپولیس می‌تواند از فروش او درآمد خوبی کسب کند، اما با این حال دوست دارد در تیمش بماند.

محمدحسین کنعانی‌زادگان هم دیگر بازیکنی بود که امروز به باشگاه رفت. مدافع سرخپوشان به مسئولان پرسپولیس گفته یک پیشنهاد دارد، اما قصد ترک پرسپولیس را ندارد و در صورتی که مبلغی به قراردادش اضافه شود قطعاً در این تیم می‌ماند.

خبر دیگر از پرسپولیس اینکه، کریستین اوساگونا و باشگاه پرسپولیس برای ادامه همکاری به توافق نرسیدند. بر همین اساس به زودی این بازیکن رسماً از پرسپولیس جدا می‌شود تا یک جای خالی در فهرست تیم گل‌محمدی هم باز شود.

همچنین باشگاه پرسپولیس موفق شده با میلاد سرلک، هافبک فصل پیش شهرخودرو به توافق نهایی برسد و این بازیکن امروز رسماً به هواداران پرسپولیس معرفی شد و طی روزهای آینده هم در تمرینات این تیم حضور پیدا خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس همچنان امیدوار است که علی علیپور و بشار رسن هم قراردادشان را تمدید کنند و در این تیم بمانند.

همچنین محمد نادری هم امروز در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و گفته می شود باشگاه کورتریک بلژیک موافقت خود را با ماندن این بازیکن در پرسپولیس اعلام کرده است و تنها تواقق مالی نادری با پرسپولیس باقی مانده است.

همچنین جدایی مهدی ترابی و انتقال او به العربی قطر هم امروز قطعی شد و در روزهای آینده قرارداد او امضا می شود.

گفتنی است؛ پیش از این پرسپولیس با عیسی آل‌کثیر، احسان پهلوان، حامد لک و سعید آقایی قرارداد بسته بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)