پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به همراه چند سرمربی دیگر تیم‌های راه‌یافته به جام جهانی ۲۰۱۸، توصیه‌هایی به هواداران فوتبال کردند.

فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) فیلمی از چندین سرمربی تیم‌های راه‌یافته به جام جهانی منتشر کرد که در آن کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان و چندین سرمربی دیگر توصیه‌هایی به هوادارانی کرده‌اند که در این مسابقات که از تاریخ ۱۴ ژوئن (۲۴ ژوئن) به میزبانی روسیه آغاز خواهد شد، حضور خواهند یافت.

پیام سرمربیان که به ترتیب در این فیلم آمده را در زیر می‌خوانید:

دیدیه دشان، سرمربی فرانسه: رفقا ما اینجاییم.

هیمیر هالگریمسون، سرمربی ایسلند: تنها شما می‌‌دانید که چه تعداد از شما در روسیه خواهد بود.

خورخه بوروچاگا، عضو کادر فنی آرژانتین: من در جام جهانی بوده‌ام و قهرمانی را تجربه کرده‌ام اما رسیدن به آنجا کار آسانی نبود.

کارلوس کی‌روش، سرمربی ایران: خیلی‌ها می‌خواستند که اینجا باشند اما شما برایش تلاش کردید و شایسته حضور در این تورنمنت هستید.

ولادیمیر پتکوویچ، سرمربی سوئیس: میلیون‌ها نفر تلاش کردند اما شما موفق شدید.

استانیسلاو چرچسوف، سرمربی روسیه: شما پول‌تان را پس‌‌انداز کردید و خوش‌شانس بودید که بلیت حضور در این رقابت‌ها را کسب کردید و حالا می‌روید که بازی‌های جام جهانی را از نزدیک در روسیه ببینید.

تیته، سرمربی برزیل: اطمینان حاصل پیدا کنیم که آماده‌ایم.

نولبرتو سولانو، مربی پرو: پیروزی از آن کسانی می‌شود که اشتباهی مرتکب نشوند. راستی کارت هواداری‌تان را هم با خود بیاورید! این کارت درست مثل ویزا می‌ماند و مزیت‌های زیادی برای‌تان خواهد شد.

استانیسلاو چرچسوف: یکی از مزیت‌های کارت هواداری این است که با داشتن این کارت سفر بین شهرهای میزبان جام جهانی مجانی خواهد بود.

گرث ساوت‌گیت، سرمربی انگلیس: درهای ورزشگاه سه ساعت پیش از آغاز هر بازی باز می‌شود، پس لطفاً زودتر در محل ورزشگاه حاضر شوید تا به شلوغی یا مشکل دیگر برنخورید.

فرناندو سانتوس، سرمربی پرتغال: ما از اتوبوس استفاده خواهیم کرد. شما هم باید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید.

گرنوت روهر، سرمربی نیجریه: به لیست اشیاء ممنوعه توجه داشته باشید. به خاطر داشته باشید که پس از ترک ورزشگاه دوباره نمی‌توانید وارد شوید.

گرث ساوت‌گیت: لطفاً هر چقدر که می‌توانید ما را با صدای بلند حمایت کنید و همچنین به رقبای ما و هواداران‌شان هم احترام بگذارید.

خورخه بوروچاگا: بدون در نظر گرفتن رنگ پوست، اصالت، گرایش جنسی و مذهبی، اقدامات تبعیض‌آمیز قابل تحمل نخواهد بود.

تیته: مهم نیست که کجا می‌نشینید، می‌خواهم هر کجا که هستید سرود ملی را با شور و صدای بلند بخوانید.

دیدیه دشان: هر آنچه که در توان دارید را در سکوها به نمایش بگذارید و ما هم این کار در زمین مسابقه انجام خواهیم داد.

کارلوس کی‌روش: بیاید رفقا. زمانش رسیده است.

فرناندو سانتوس: (زمانش رسیده) تاریخ‌سازی کنیم.

گرنوت روهر: شما را از داخل زمین خواهیم دید.

هیمیر هالگریمسون: بهترین هواداران دنیا باشید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)