مرجع خبری پرسپولیس : مربی برزیلی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس به فیفا شکایت کرد.

مارکو مربی برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس در زمان مربیگری قطبی، به دلیل پرداخت نشدن ۲۰ میلیون تومان از مطالباتش به فیفا شکایت کرد.
مهدی حاجی باقر مدیر برنامه های مارکو در این باره گفت: باشگاه پرسپولیس در توافقی که با من و مارکو داشت قرار شد ۴۲ میلیون تومان به این مربی پرداخت کند. آنها به من چک دادند اما فقط ۲۲ میلیون تومان آن نقد شد و ۲۰ میلیون تومان آن بلاتکلیف ماند.
وی افزود: بارها به باشگاه پرسپولیس رفتم تا این موضوع را پیگیری کنم اما هیچکس جوابم را نداد. به همین دلیل مارکو به فیفا شکایت کرده و این موضوع به اطلاع مسئولان پرسپولیس از طریق ایمیل و نامه رسیده است.
مدیر برنامه های مارکو در جواب این سئوال که چرا شما در گذشته اعلام کردید مارکو با پرسپولیس تسویه حساب کرده اما الان می گویید او به فیفا شکایت کرده است، اظهار داشت: من چک ۴۲ میلیونی گرفته بودم و نمی دانستم فقط ۲۲ میلیون آن پاس می شود. وقتی متوجه شدم؛ به من وعده امروز و فردا دادند که تا امروز هیچکدام از این وعده ها عملی نشده است. هفته گذشته به مارکو اعلام کردم باشگاه پرسپولیس پولش را پرداخت نکرده و هر کار قانونی که دوست دارد انجام دهد. او نیز از پرسپولیس به فیفا شکایت کرد.
پیش از این نیز مدیربرنامه های وینگادا، سرمربی فصل گذشته پرسپولیس نیز از شکایت این مربی پرتغالی به فیفا به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش خبر داده بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)