پرسپولیس نیوز :  اعضای تیم ستارگان میلان برای برگزاری دیدار دوستانه با پیشکسوتان پرسپولیس وارد تهران شد.

ساعت 20:30 امشب (چهارشنبه) اعضای تیم ستارگان میلان با پروازی که از رم به تهران آمد، وارد فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) شدند تا فردا با پیشکسوتان پرسپولیس دیدار کنند.

در بین ستارگان میلان چهره‌هایی چون پائولو مالدینی، فرانکو باره‌سی، ماسیمو اودو، سباستیانو روسی، ابراهیم با و … حضور دارند. کاروان تیم ستارگان میلان قرار است به CIP فرودگاه امام خمینی (ره) بروند و از آنجا با یک دستگاه اتوبوس راهی هتل آزادی شوند.

بازیکنان و دیگر اعضای تیم میلان فردا به شیرخوارگاه آمنه می‌روند و بعد از آن هم راهی ورزشگاه آزادی خواهند شد تا برای بازی با پرسپولیس که ساعت 15 برگزار می‌شود، آماده شوند.

 

 * حدود 300 نفر با پرچم‌های تیم میلان ایتالیا در فرودگاه حضور یافته و جو فرودگاه را تحت تاثیر قرار داده بودند. عده دیگری هم پرچم‌های تیم لاتزیو را در دست داشته و به استقبال بازیکنان میلان آمده بودند.

* عده‌ای از این هواداران پلاکاردهایی در دست داشتند که روی این پلاکاردها نوشته شده بود: «کانون هواداران آث میلان در ایران». آنها با شعار میلان، میلان به ستارگان این تیم خوش‌آمد می‌گفتند.

* تعدادی از هواداران که لباس‌های میلان را بر تن داشتند، پرچمی در دست گرفته بودند که روی آن به انگلیسی به پائولو مالدینی خوش‌آمد گفته شده بود.

* حمید استیلی و بهروز منتقمی، نمایندگان باشگاه پرسپولیس برای استقبال از میلانی ها در فرودگاه امام خمینی (ره) حضور داشتند.

* تعدادی از تماشاگران که طرفدار پرسپولیس هستند، با شعار «یک مرد سال تو آسیا، حسرت استقلالی‌ها» برای جواد نکونام کری می‌خوانند و علی کریمی را تشویق می‌کنند.

* مالدینی بیش از دیگر پیشکسوتان میلان مورد تشویق حاضرین در فرودگاه قرار گرفت.

بازیکنان تیم ستارگان میلان قرار است تا لحظاتی دیگر با یک دستگاه اتوبوس به هتل آزادی بروند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)