پیشکسوت پرسپولیس معتقد است فوتبال ایران قدر زحمتکشان خود را نمی داند و مراسم خداحافظی در آن تعریف نشده است.

رضا جباری مهاجم سابق پرسپولیس می گوید: اینکه یک بازیکن در لیست مازاد قرار بگیرد یا نه، تصمیم سرمربی تیم است. به هر حال مسئولیت نتایج پرسپولیس در فصل آینده بر عهده یحیی گل محمدی است و او تصمیم می گیرد چه کسی بماند یا چه کسی برود و چه کسی خریداری شود. در این مورد نمی توان خیلی به سرمربی پرسپولیس ایراد گرفت. نکته ای که این وسط وجود دارد این است که فوتبال ایران خوش استقبال و بد بدرقه است. شما می بینید یک ستاره یا بازیکن تاپ فوتبال را در فصل نقل و انتقالات چگونه به یک تیم می آورند. کلی عکس یادگاری، فیلم و تبلیغ و خوشآمد گویی می شود اما وقتی دوران همین بازیکن تمام می شود، بدون یک خداحافظی خشک و خالی طرف را کنار می گذارند.

مهاجم تکنیکی سال های نه چندان دور پرسپولیس، خاطرنشان می کند: یکی از دلایلی که بازیکنان نسل امروز فوتبال بیشتر به فکر قرارداد بالاتر و پول بیشتر هستند نیز به همین طرز تفکر بر می گردد. بازیکنان امروز نحوه برخورد با بازیکنان دیروز را می بینند و با خود می گویند حداقل قرارداد بالایی ببندند که فردا از این رفتارها و بی اعتنایی ها خیلی ناراحت نشوند. به نظر من باشگاه پرسپولیس هم می توانست یک مراسم خداحافظی شیک برای کمال کامیابی نیا ترتیب داده و از زحمات او در این سال ها به نحو شایسته ای تقدیر می کرد اما تا بوده چنین بوده است.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح می کند: در سال های گذشته نیز همین شرایط حاکم بوده است. شما یک نگاهی به خداحافظی بی سروصدا و غم انگیز بزرگانی مثل مجتبی محرمی، محسن عاشوری، علی دایی، مهدی مهدوی کیا و خیلی های دیگر بیندازید تا متوجه این موضوع شوید. هرچند این موضوع صرفا متعلق به باشگاه پرسپولیس نیست و در سایر باشگاه ها و حتی رده ملی نیز این بی توجهی مشهود بوده است. به شخصه به عنوان یک پرسپولیسی از کمال کامیابی نیا بابت ۸ سال حضور در پرسپولیس و زحماتی که کشیده تشکر کرده و برای او آرزوی موفقیت می کنم.

رضا جباری در خصوص نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس نیز می گوید: محمدحسین کنعانی زادگان، مسعود ریگی و شهاب زاهدی بازیکنان شناخته شده ای هستند و خریدهای خوبی به حساب می آیند. این تیم با توجه به جدایی احمد گوهری یک دروازه بان دوم مناسب می خواهد و پس از رفتن عیسی آل کثیر یک مهاجم زهردار هم لازم دارد. امیدوارم پرسپولیس با خریدهای مناسب بتواند فصل آینده را با موفقیت پشت سر بگذارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)