پرسپولیس نیوز: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، باشگاه تراکتور تبریز را به دلیل فحاشی در دیدار تیم فوتبال این باشگاه مقابل پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر فوتبال جریمه کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی رأی خود را در مورد تیم‌های فوتبال تراکتور تبریز و پرسپولیس صادر کرد که به شرح زیر است:

درباره تخلف انتسابی به باشگاه تراکتور مبنی بر استفاده از شعارهای موهن از سوی تماشاگران منتسب به داور و تیم مقابل (پرسپولیس) از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر کشور، با توجه به محتویات پرونده، گزارش داور مسابقه و نماینده فدراسیون و نیز نقض رأی قبلی صادره این کمیته از سوی کمیته استیناف به لحاظ عدم امضا ذیل رأی توسط رئیس و معاون وقت کمیته انضباطی، تخلف انتسابی به باشگاه مذکور محرز و مسلم تشخیص داده شد.

بر همین اساس، مستند به مواد ۸۵ و ۸۶ از مقررات انضباطی، باشگاه تراکتور به پرداخت مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌شود. رأی صادره ظرف مدت هفت روز در کمیته استیناف، قابل تجدیدنظرخواهی است و تجدیدنظر خواهی مانع از اجرای حکم صادره خواهد بود.

ضمناً در رابطه با اجرای رأی تعلیقی موضوع دادنامه شماره ۹۳ مورخ ۷ اردیبهشت ماه ۹۸ و با توجه به مفاد دادنامه شماره ۵۱ مورخ ۲۶ شهریورماه ۹۸ کمیته استیناف که اجرای محکومیت تعلیقی همچون اجرای سایر تنبیهات در حوزه عمل کمیته انضباطی قرار گرفته شده است، بر اساس بند چهار ماده ۱۰۳ مقررات انضباطی پس از تعیین تکلیف، قطعیت این رأی عمل خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)