پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بنگر ۷،۸ سال هم‌تیمی من بوده و از دوستان صمیمی من است اما هیچ دخالتی برای حضور من در پرسپولیس نداشته است.

مهدی جعفرپور در مورد پیوستنش به تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که قسمتم این بود به پرسپولیس بیایم البته باید از حسین ماهینی برای حضور در پرسپولیس رخصت بگیرم چون به نوعی جایگزین این بازیکن شده‌ام. ماهینی از بزرگان فوتبال کشور ماست.

وی ادامه داد: باید از حمید درخشان هنم تشکر کنم که به من اعتماد کرد و امیدوارم بتوانم پاسخ اعتماد سرمربی پرسپولیس را بدهم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا می‌تواند مانند روزهای اوجش در سپاهان برای پرسپولیس هم بازیکن مثمر ثمری باشد، خاطرنشان کرد: هواداران پرسپولیس مطمئن باشند که بهتر از مهدی جعفرپور زمان سپاهان برای پرسپولیس بازی می‌کنم. اگر آن موقع جوان بودم الان با تجربه شده‌ام و با همین تجربه می‌توانم به پرسپولیس کمک کنم. می‌دانم پرسپولیس هواداران زیادی دارد و سطح توقع از بازیکن در این تیم بیشتر تیم‌های دیگر است.

جعفرپور درباره بازی فردای پرسپولیس و سایپا خاطرنشان کرد: سایپا تیم خوب و قدرتمندی است و برای بازی با پرسپولیس انگیزه زیادی دارد با توجه که فصل پیش برای این تیم بازی کردم من هم انگیزه دارم، البته من کلاً برای هر بازی انگیزه فراوانی دارم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا محسن بنگر واسطه حضور او در پرسپولیس بوده است، گفت: بنگر 7،8 سال هم تیمی من بوده و از دوستان صمیمی من است، اما هیچ دخالتی برای حضور من در پرسپولیس نداشته است. بنگر معرف من نبوده و نمی‌دانم چرا این حرف‌ها مطرح می‌شود.

مدافع پرسپولیس ادامه داد: وقتی به تمرین پرسپولیس آمدم خیلی‌ها گفتند جعفرپور آماده نیست و از شرایط آرمانی دور است اما اصلاً این طور نیست. من سال گذشته بازیکن سایپا بودم و در پست دفاع راست برای این تیم گلزنی کردم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)