پرسپولیس نیوز : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید مسوولان ورزش، پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا دیگر حمایتی از پرسپولیس نکردند.

سید جلال حسینی درباره مشکلات و حواشی اخیر تیم فوتبال پرسپولیس، اظهار کرد: شرایط تیم ما بسیار سخت است. چند ماه قبل هم من درباره این مسائل صحبت کرده بودم. ما چند روزی بلاتکلیف بودیم که با آمدن آقای عرب از بلاتکلیفی در آمدیم. البته ما مشکلات دیگری هم همچون مصدومیت برخی از بازیکنان داریم که شرایط را برای ما سخت کرده است. در حال‌ حاضر هم که با مشکلات زیادی مواجه هستیم و روزهای سختی را پشت سر می‌گذاریم و کسی هم نیست که به ما کمک کند.

او اضافه کرد: زمانی که به فینال آسیا رسیدیم، هیچ حمایتی از ما نشد. قبل از بازی فینال حرف‌های زیادی می‌زدند که از ما حمایت می‌کنند اما این گونه نشد و بعد از بازی فینال پرسپولیس را کنار گذاشتند. ما دو سال پیاپی قهرمان لیگ شدیم اما امسال کاری کرده‌اند که پرسپولیس نابود شود. با این حال با این شرایط سخت باز هم بازیکنان ما تلاش کردند و از جان مایه گذاشتند تا موفقیت‌های بزرگ را به دست بیاوریم. مطمئنا بازیکنان ما نمی‌خواهند شرایط پرسپولیس بد باشد به همین خاطر بازیکنان‌مان به خاطر هواداران در همه بازی‌ها با تمام وجودشان بازی می‌کنند.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه‌ با بیان این که بازیکنان در شرایط روحی سختی قرار دارند، گفت‌: فشار بازی‌ها آن قدر زیاد بوده است که همه بازیکنان از نظر بدنی هم خسته شده‌اند. مشکلات هم کار را سخت کرده است و خیلی‌ها می‌گویند که پرسپولیس بازیکن گرفته است اما من می‌خواهم به آن‌ها بگویم ما از کدام یک از این بازیکنان توانستیم استفاده کنیم؟ بازیکنان ما نیم فصل دوم به جمع ما اضافه می‌شوند.

سید جلال حسینی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره این که بازیکنان تا به حال چند درصد از قرارداد خود را دریافت کرده‌اند؟ گفت‌: بازیکنان ما تا ۱۵ درصد دریافتی داشتند و به غیر از آن هیچ پول دیگری نگرفته‌ایم. آقای گرشاسبی تا وقتی که بودند زحمات زیادی برای باشگاه کشیدند و خیلی از بدهی‌ها را پرداخت کردند اما واقعا نتوانستند بیش از این پول به باشگاه بیاورند و مشکلات مالی ما بر طرف شود. خیلی از بازیکنان جوان ما قراردادهای کمی دارند. برخی از آن‌ها ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان قرارداد بسته‌اند و مبلغی هم تا به حال به حساب‌شان واریز نشده است.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره احتمال اعتصاب بازیکنان هم، گفت‌: تا به الان تصمیم گرفته‌ایم به خاطر هواداران تمرین کنیم. البته من تابع تصمیم تمام بازیکنان هستم. باید ببینیم بازیکنان دقیقا چه تصمیمی خواهند گرفت اما فکر می‌کنم با آمدن آقای عرب و خارج شدن از بلاتکلیفی به آینده امیدوار باشیم. ما به دنبال این هستیم که باشگاه یک روال عادی داشته باشد و همه چیز سر جای خودش باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)