جمشید شاه‌محمدی می‌گوید پرسپولیس نیازی به لیدر ندارد و این تیم میلیون‌ها هوادار عاشق دارد که عاشقانه تیم خود را دوست دارند و همواره حمایت کرده‌اند.

یکی از سوژه‌های جنجالی روزهای اخیر فوتبال ایران مربوط بود به تنبیه بازیکنان شهرستانی تیم جوانان پرسپولیس که در خوابگاه ورزشی درفشی‌فر زندگی می‌کنند. ماجرا از این قرار است که چند بازیکن جوانان پرسپولیس، نظافت خوابگاهی که در آن زندگی می‌کنند را رعایت نمی‌کنند و یکی از لیدرها که به عنوان کارمند در باشگاه فعالیت می‌کند برای تنبیه این بچه‌های شهرستانی یک وعده شام و ناهار آن‌ها را کنسل می‌کند تا بچه‌ها ۲۴ ساعت گرسنه بمانند.

درهمین ارتباط جمشید شاه‌محمدی مهاجم سابق پرسپولیس گفت: من واقعا تعجب کردم وقتی شنیدم یک لیدر به خودش اجازه می‌دهد در امور باشگاه دخالت کند. من شنیدم چه کسانی مسئول این فاجعه بوده‌اند اما پرسش این است که این افراد چه کاره‌اند؟ چرا باید جوانان با استعداد فوتبال این مملکت دست چنین افرادی بیفتند؟

وی ادامه داد: من با این آدم‌ها حرفی ندارم چرا که ماهیت لیدرها مشخص است اما باشگاه پرسپولیس چرا با افراد خاطی برخورد نکرد؟ حتی به لیدر متخلف باشگاه که بچه‌های مردم را ۲۴ ساعت گرسنه نگه داشته نگفته‌اند بالای چشم شما ابروست! این افراد باید همان روز از باشگاه پرسپولیس اخراج می‌شدند اما آقای درویش سکوت اختیار کرد.

بازیکن سابق پرسپولیس افزود: نمی‌دانم چه کسی در باشگاه تصمیم‌گیرنده است اما یک هوادار در خارج از کشور ظاهرا خرج تیم‌های پایه‌ای پرسپولیس را در اختیار یک لیدر می‌گذاشته. برچه اساسی؟ فردی از خارج باشگاه برای تیم‌های پایه پرسپولیس ماهیانه رقم قابل توجهی هزینه می‌کند تا امکانات و غذا برای بچه‌ها تامین شود و گویا همه این داستان‌ها سر این است که چه کسی آن پول را بگیرد و مسوولیت هزینه‌کرد آن را در اختیار داشته باشد که این هم خودش نکته بسیار عجیبی است. واقعا نمی‌دانم! چرا این مبلغ که لطف هوادار پرسپولیس هم بوده در اختیار باشگاه نبوده تا چنین فاجعه‌ای رخ ندهد؟

جمشید شاه‌محمدی بار دیگر تأکید کرد: پرسپولیس نیازی به لیدر ندارد. این تیم میلیون‌ها هوادار عاشق دارد که عاشقانه تیم خود را دوست دارند و همواره حمایت کرده‌اند. در هیچ کجای دنیا هم به این شکل لیدر وجود ندارد که در امورات باشگاه دخالت کنند. دیروز یک لیدر اردوی ترکیه پرسپولیس را برهم می‌زند و امروز لیدری دیگر ۲۴ ساعت جوانان باشگاه را گرسنه نگه می‌دارد. این موارد فاجعه است و در شأن باشگاه پرسپولیس نیست.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: این‌همه پیشکسوت خوش‌نام که سال‌ها برای پرسپولیس مجانی و رایگان بازی کرده‌اند، بیکار در منزل نشسته‌اند و آن‌وقت آقایان لیدرها را استخدام می‌کنند. چرا به جای برخی افراد معلوم‌الحال پیشکسوتان خوش‌نام استخدام نمی‌شوند؟ لطفا بنویسید من جمشید شاه‌محمدی نیاز مالی ندارم و سنگ خودم را به سینه نمی‌زنم. الحمدالله به لطف خدا و دعای پدرومادر، آدم بی‌نیازی هستم اما بسیاری از پیشکسوتان خوش‌نام و زحمتکش را می‌شناسم که باشگاه می‌تواند با استخدام به عنوان کارمند یا مدیریت تیم‌های پایه از آن‌ها استفاده کند. مطمئن باشید پیشکسوتان اهلیت بیشتری نسبت به این افرادی دارند که همواره برای پرسپولیس حاشیه درست کرده و مشکل‌آفرین بوده‌اند. جالب آن که هر مدیری هم رأس کار آمده این افراد بوده و روی طرف نفوذ هم داشته و دارند. به شخصه فقط می‌توانم تأسف بخورم و بس!

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)