مدیرکل ورزش استان تهران اعلام کرد که دو استادیوم کاظمی و امام رضا متعلق به سرخابی‌ها نیستند.

دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در حالی آخرین روزهای مالکیت خود زیر نظر دولت را سپری می‌‎کنند که شرایط زیرساختی این دو باشگاه بعد از واگذاری مورد سوال بسیاری قرار دارد.

پرسپولیس دو ورزشگاه شهدای گمنام و درفشی‌فر را در اختیار گرفته اما تمرینات این تیم در استادیوم کاظمی دنبال می‌شود و باشگاه پرسپولیس نیز امید زیادی داشت تا مالکیت این ورزشگاه را در اختیار بگیرد.

همچنین استقلال تیم‌های پایه خود را به ورزشگاه امام رضا منتقل کرده که چند سال پیش از سوی شهرداری به این باشگاه تعلق پیدا کرد اما همچنان حضور آبی‌ها در این استادیوم به صورت استیجاری است.

علی جوادی مدیرکل ورزش استان تهران در پاسخ به این سوال که آیا مالکیت این دو ورزشگاه به پرسپولیس و استقلال تعلق دارد گفت: هیچ کدام برای خودشان نیست، اگر همراهی اداره‌کل نبود، هیچ کدام چیزی نداشتند. این دو باشگاه با توجه به اینکه برای تهران هستند، نهایت مساعدت را داشته و خواهیم داشت تا دغدغه‌ای نداشته باشند. این دو ورزشگاه به نام اداره‌کل شده‌ و در این تهاتر از شهرداری به ما رسیده‌ است.

شهرداری تهران می‌خواست به این سمت برود که بدهی‌های وزارت ورزش را با ارزش بخشی از مجموعه تختی تهاتر کند، ما اجازه این کار را ندادیم و به هیچ عنوان موافقت نکردیم. باید از شهردار و وزیر تشکر کنم که همراهی کردند و 6 فضای ورزشی از شهرداری تهران(از جمله ورزشگاه شهید کاظمی و امام رضا) پس از ارزش‌گذاری کارشناسان دادگستری تهاتر شد و آن مقدار از مجموعه تختی جدا شد.

وی درباره آخرین خبر از ورزشگاه جدید 120 هزار نفری تهران گفت: خیلی در جریان موضوع نیستم و شرکت توسعه مأمور رسیدگی به آن است. فکر می‌کنم با سرعت پیگیری که وجود دارد، تا پایان دولت سیزدهم فاز اول به بهره‌برداری می‌رسد.

به این ترتیب پرسپولیس که برنامه توسعه خود برای این ورزشگاه را نیز اعلام کرده، بار دیگر در موقعیت مبهم برای آینده کار خود قرار خواهد گرفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)