نماینده باشگاه استقلال برای ورود دوربین این باشگاه به استادیوم با ناظر بازی دچار چالش شد.

دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه آزادی در شرایطی برگزار می شود که طرح های هواداری دو تیم روی سکوهای ورزشگاه نقش بسته است.

*داوود رفعتی ناظر مسابقه به بلندی اندازه سکوهایی که برای تبلیغات محیطی در نظر گرفته شده ایراد گرفت.

* مسئولان باشگاه استقلال قصد داشتند این بازی را به صورت زنده برای مخاطبان خود پخش کنند اما این اجازه از طرف صدا و سیما به آنها داده نشده است. سعید فتاحی که تاکید دارد خبرنگاران او را نماینده باشگاه استقلال مورد خطاب قرار بدهند در اعتراض به همین موضوع در حال جرو بحث با رفعتی بود و به وی اعلام کرد حالا که حق پخش در نظر گرفته نمی شود حداقل اجازه ورود دوربین باشگاه به استادیوم باید صادر شد.قرار است دوربین استقلال از ورزشگاه خارج شود.

هاشمی به سعید فتاحی نماینده باشگاه استقلال اعلام می‌کند تا زمانی که این دوربین از ورزشگاه خارج نشود، اجازه حضور دوربین‌های صداوسیما و واحد سیار در ورزشگاه داده نخواهد شد. این موضوع منجر به درگیری لفظی بین طرفین و البته تحت‌الشعاع قرار گرفتن پخش زنده این بازی از تلویزیون می‌شود.

* تعدادی از افراد متفرقه که معلوم نیست در ورزشگاه چه سمتی دارند در میانه زمین چمن مشغول گرفتن عکس یادگاری هستند.

*اتوبوس تیم پرسپولیس ساعت ۱۴:۲۰ و اتوبوس استقلال ساعت ۱۴:۳۰ وارد ورزشگاه شد.

*موعود بنیادی فر و تیم داوری پیش از شروع بازی برای بررسی وضعیت تورها و چمن به داخل زمین رفتند.

*رودی ژستد و کوین یامگاه قبل از شروع بازی وارد زمین شدند.

* در شرایطی که حضور تماشاگران در این مسابقه ممنوع است اما باز هم تعدادی از افراد از طرف هر دو تیم روی سکوهای ورزشگاه آزادی حضور دارند.

*سعید فتاحی که چند ساعت قبل از شروع بازی در استادیوم حضور پیدا کرده است به محض دیدن محمدرضا احمدی گزارشگر بازی با وی به صحبت پرداخت. فتاحی همچنان به دلیل عدم صدور مجوز برای پخش بازی توسط کارگزاری این باشگاه ناراحت و در حال اعتراض است.

* حضور افراد متفرقه در کنار زمین چمن باعث بی نظمی شدیدی شده است.

*حسین حسینی بعد از ۳ بازی نیمکت نشینی امروز به ترکیب تیم استقلال بازگشت.آرش رضاوند امروز روی نیمکت آبی پوشان نشسته و رضا آذری جای وی را گرفته است.

* روی نیمکت استقلال آرش رضاوند، امین قاسمی نژاد، زبیر نیک نفس، آرمان رمضانی، متین کریم زاده، عارف آغاسی، ارسلان مطهری، سبحان خاقانی و علیرضا رضایی حضور دارند.

* نیمکت نشینان پرسپولیس رادوشوویچ، علیرضا ابراهیمی،رضا اسدی، مهدی عبدی، محمد شریفی، علی شجاعی، حامد پاکدل، محمد عمری و سیامک نعمتی حضور دارند.

*سعید مهری،محمدرضا آزادی و امیر علی صادقی از لیست استقلال برای این دیدار خط خوردند. بابک مرادی، رشید مظاهری و غفوری نیز به دلایل مختلف در لیست استقلال حضور ندارند.

* علیرضا رضایی سنگربان جوان استقلال به هنگام گرم کردن دو تیم به سمت داوود فنایی رفت و با مربی پرسپولیس خوش و بش کرد.

* اعضای تیم استقلال ۵ دقیقه دیرتر از بازیکنان پرسپولیس وارد زمین شدند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)