در دربی 101 پایتخت فروش بلیت در بازار سیاه و عرضه بلیت‌های تقلبی حسابی داغ است.

تیم‌های استقلال و پرسپولیس از ساعت 19:45 در فینال جام‌حذفی به مصاف هم می‌روند.

* از ساعات ابتدایی صبح امروز هواداران دو تیم از اقصی‌نقاط کشور در اطراف ورزشگاه آزادی حضور داشتند. پرسپولیسی‌ها از ورودی شرقی و استقلالی‌ها از ورودی غربی توانستند وارد استادیوم شونتاد.

* در ورزشگاه به روی هواداران از ساعت 13:50 باز شد.

* در فاصله حدود 5 ساعت تا آغاز بازی ترافیک بسیار شدیدی در خیابان‌ها و بزرگراه‌های اطراف ورزشگاه به چشم می‌خورد.

* بازار سودجویان برای فروش بلیت در بازار سیاه و عرضه بلیت‌های تقلبی حسابی داغ بود به شکلی که این بلیت‌ها از 700 هزار تا 2 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می‌رفت.

* بسیاری از هواداران از عرضه بلیت‌های تقلبی و فروش بلیت در بازار سیاه گلایه داشتند و البته اعلام می‌کردند مسدود شدن سایت از آغاز بلیت‌فروشی شرایط سختی را برای آنها ایجاد کرده بود.

* مأموران در مقابل گیت‌های ورودی ورزشگاه با دقت زیادی بلیت‌ها را کنترل می‌کردند و از ورود افرادی که بلیت تقلبی در اختیار داشتند ممانعت به عمل می‌آوردند.آنها با رصد کارت ملی و شماره ملی که روی بلیت هواداران درج شده بود سعی داشتند از ورود افرادی که غیرقانونی بلیت خریده بودند جلوگیری کنند.

* در حال حاضر چیزی نزدیک به 15 هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند و به تعدادشان افزوده می‌شود.

* هواداران پرسپولیس با مطرح کردن بحث قهرمانی این تیم در لیگ برتر برای آبی‌پوشان کری می‌خواندند.

* با توجه به اینکه جام حذفی به مناسبت یادواره آزادسازی خرمشهر نامگذاری شده عواملی که مشغول ساخت جایگاه قهرمانی بودند نخل‌هایی را نیز به شکل تزئینی آماده کردند.

* هوادران پرسپولیس با تشویق علیرضا بیرانوند نسبت به صحبت‌های روز گذشته ساپینتو در خصوص دروازه‌بان سرخ‌پوشان واکنش نشان دادند.

*پرچم‌های بزرگ پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه روی سکوهای در حال تعمیر نصب شده بود.

* اعضای یک گروه موسیقی مشغول تمرین برای اجرای کنسرت پس از بازی هستند.

*برخی هواداران که درهای ورودی متعلق به تیم خود را به اشتباه رفتند، مجبور شدند با موتور به ورودی که می‌توانستند از طریق آن وارد ورزشگاه شوند، تردد کنند اما برای این کار باید بین ۷۰ تا ۱۰۰ هزار تومان هزینه می‌کردند.

* عوامل یگان ویژه و نیروی انتظامی با بلندگو اعلام کردند با توجه به فروش کلیه بلیت‌ها، افرادی که بلیت ندارند هرچه سریع‌تر ورزشگاه را ترک کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)