پرسپولیس نیوز : پس از اعلام پنالتی به نفع پرسپولیس کادر فنی و مسئولان گسترش فولاد دسته جمعی به سمت بهروان و ناظر بازی رفتند و به شدت به او اعتراض‌هایی داشتند.

 تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فولاد گستر تبریز از ساعت 20 امشب در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که حاشیه‌های نیمه اول این بازی را در زیر می‌خوانیم.

* مارکو هافبک تیم فوتبال پرسپولیس پس از خارج شدن از لیست 18 نفره در جایگاه VIP حضور دارد.

* هواداران پرسپولیس بارها در بازی دایی را به عنوان سرطلایی و سرور آسیا تشویق کردند.

* مسئولان برگزاری بازی به پرسپولیسی‌ها بابت اینکه دیرتر به هنگام گرم کردن به پایین رفتند اعتراضاتی داشتند.

 

* داوران بازی با تاخیر سه دقیقه ای در نیمه دوم در زمین حاضر شدند.

* عکس‌العمل‌ها و اعتراضات هواداران پرسپولیس به حرکت‌های ایمان موسوی در بازی امروز در نوع خود جالب بود و با شعارهایی به او اعتراض می‌کردند.

* هواداران پرسپولیس با ساختن شعارهایی کنایه‌هایی را به رحمتی بابت گلی که از ذوب‌آهن خورد، می‌زدند. هواداران همچنین به امیر قلعه‌نویی باختش مقابل تراکتورسازی را با ساختن بیانیه‌ای تبریک گفتند.

* هواداران گسترش فولاد در طول نیمه اول بارها با شعارهایی علیه داور اعتراض‌های خود را نشان دادند. شعارهای آنها طوری بود که برخی بازیکنان مانند فروزان و نقی‌زاده از هوادارانشان می‌خواستند که شعار ندهند. شعار آنها به داور طوری بود که مسئولان برگزاری نیز از این بابت بسیار ناراحت بودند.

* پس از گذشت 20 دقیقه از بازی تعداد هواداران گسترش فولاد در ورزشگاه از 150 نفر به حدود 700 نفر تغییر کرد.

* در یک صحنه در دقیقه 30 بازی که داور خطایی را روی بازیکنان پرسپولیس اعلام کرد، خطیبی به شدت به داور خط اعتراض داشت. او حتی بطری آب را برداشت تا به سمت داور پرتاب کند اما در میانه راه از این کار منصرف شد.

* پس از اعلام پنالتی به نفع پرسپولیس نیز کادر فنی و مسئولان گسترش فولاد دسته جمعی به سمت بهروان و ناظر بازی رفتند و به شدت به او اعتراض‌هایی داشتند، همچنین پس از سوت بازی به مدت پنج دقیقه تمام اعضای کادر فنی گسترش فولاد و برادران خطیبی اعتراض‌های شدیدی را به محسن ترکی داشتند. این درگیری‌های لفظی با پادرمیانی بهروان و شیرازی خاتمه یافت.

* در بازی امروز پیام صادقیان در دومین بازی متوالی خود پشت مهاجمان به میدان رفت. قاسم دهنوی نیز پس از دو بازی در پست هافبک دفاعی دوباره انجام وظیفه کرد و همچنین حسین ماهینی نیز پس از دو بازی در ترکیب پرسپولیس قرار گرفت.

* صحبت‌های پی در پی دایی با سید جلال حسینی در نیمه اول در نوع خود جالب بود.

* برخی از هواداران گسترش فولاد لباس‌های قرمز تراکتور را بر تن کردند.

* محمدرضا خلعتبری پس از زدن اولین گلش برای پرسپولیس در اقدامی عجیب در هنگام خوشحالی از روی سر عکاسان پرید و به سمت هواداران گسترش فولاد به خوشحالی پرداخت.

* عکاسان برای نشستن کنار زمین امروز هم دچار مشکلاتی شدند. نیروی انتظامی برای آنها قسمتی ویژه را در نظر گرفت و به همین دلیل موجب دلخوری عکاسان شده بود.

* پس از زدن گل پرسپولیس، محمد دایی یک جانباز را در آغوش گرفت و خوشحالی‌اش را با او تقسیم کرد.

* در بازی امروز بر روی نیمکت خبری از بهزاد غلامپور نیست تا به خوشحالی بپردازد.

* پس از مصدومیت پیام صادقیان در نیمه دوم بازیکنان گسترش فولاد به بازی ادامه دادند که این مسئله با اعتراض شدید هواداران پرسپولیس همراه شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)