مرجع خبری پرسپولیس(۱۱:۰۷) / چهارشنبه ۱۱ دیدر حاشیه دیدار پرسپولیس – ملوان

نورى همه را شوکه کرد
قرار گرفتن ثابت هافبک پرسپولیس در ترکیب سبب تعجب همه شد. پژمان نورى که به دلیل سفر با تیم ملى در تمرینات قرمزها شرکت نکرده بود از ابتداى بازى در ترکیب ثابت قرار گرفت تا همین موضوع سبب تعجب همگان شود.
پخش بازى استقلال براى پرسپولیسى ها
اسکوربورد ورزشگاه برخلاف هفته هاى گذشته این بار درست بود. همین اتفاق سبب شد تا بازى استقلال – سپاهان براى هواداران حاضر در ورزشگاه به صورت مستقیم پخش شود تا آنها از دیدن شکست آبى ها پیش از شروع بازى تیمشان لذت ببرند.
مراسم مداحى در آزادى
به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم پیش از شروع بازى مراسم مداحى و نوحه خوانى در ورزشگاه صورت گرفت که در این بین هواداران پرسپولیسى مداح اهل بیت را همراهى مى کردند.
طرفداران ملوان در طبقه اول
برخلاف بازى هاى گذشته که طرفداران تیم میهمان در طبقه دوم ورزشگاه حضور داشتند، این بار تماشاگران انزلى چى در طبقه اول استادیوم آزادى به تشویق تیمشان پرداختند. ملوانى ها چیزى در حدود ۳۰۰ نفر بودند.
یک دقیقه سکوت براى غزه
پیش از شروع بازى، بازیکنان هر ۲ تیم جهت همدردى با مردم ستمدیده غزه یک دقیقه سکوت کردند تا تاثر خود را از فاجعه دردناک غزه و به شهادت رسیدن مردم آن ابراز کنند.
۴ پرسپولیسى به سمت نیمکت ملوان رفتند
از کادر فنى افشین پیروانى و نعیم سعداوى جهت عرض ادب و احترام به سوى نیمکت تیم میهمان رفتند. نیکبخت و بادامکى نیز از جمله بازیکنانى بودند که از احمدزاده رخصت گرفتند.
واعظى و زارعى خط خوردند
برخلاف انتظارات، مهدى واعظى و مسعود زارعى ۲ بازیکنى بودند که در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس قرار نداشتند. این در حالى بود که پیش از این صحبت از به میدان رفتن واعظى در بازى دیروز بود اما سنگربان پرسپولیس حتى روى نیمکت تیمش هم حضور نداشت.
۵ دقیقه تاخیر به خاطر استقلال
بازى۲ تیم با ۵ دقیقه تاخیر صورت گرفت. دیدار استقلال – سپاهان و تداخل زمانى ۲ بازى اصفهان و تهران در دقایق پایانى سبب شد تا براى پوشش پخش مستقیم بازى پرسپولیس این دیدار با ۵ دقیقه تاخیر آغاز شود.
یوسف زاده مصدوم فیکس شد
برخلاف اینکه اعضاى کادر فنى ملوان صحبت از غیبت سعید یوسف زاده به دلیل مصدومیت در بازى دیروز داشتند این بازیکن از دقیقه اول براى تیمش به میدان رفت تا همین سبب رد تمام اخبار شنیده شده در این خصوص باشد.
حاشیه کنار زمین
قرار گرفتن گزارشگر یکى از برنامه هاى تلویزیونى در کناره هاى خط زمین سبب شد تا ماموران نیروى انتظامى حاضر در ورزشگاه خواهان دورى وى از کناره زمین باشند. همین ماجرا سبب کشمکش طرفین شد که در پایان همه چیز حل شد.
تشویق عابدزاده و حقیقى
مربى دروازه بان ها به همراه سنگربان فیکس پرسپولیس ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه وارد زمین شدند. با ورود عابدزاده و حقیقى به داخل زمین تماشاگران بشدت به تشویق آنها پرداختند.
شعار علیه ملوان
به محض ورود تیم ملوان به داخل زمین تماشاگران پرسپولیس علیه میهمان شعار دادند تا به نوعى سبب پایین رفتن روحیه انزلى ها شوند.
اعتراض نیکبخت به پترویچ
پاس پترویچ به توره سبب اعتراض نیکبخت شد. نیکبخت در این صحنه اعتراض خود را به پترویچ اعلام کرد و به او گفت چرا به من پاس ندادى.
نارضایتى تماشاگران از بادامکى
تماشاگران پرسپولیس بشدت اعتراض خود را به نحوه بازى بادامکى نشان دادند. آنها مدعى بودند که بادامکى انتظارات لازم را در زمین بازى برآورده نمى کند.
قرمزها حجازى را خواستند
پس از شکست استقلال مقابل سپاهان، هواداران پرسپولیس شعار «ناصر حجازى برگرد به تیمت» را سر دادند تا به این شکل شادى خود را از بابت باخت رقیب دیرینه ابراز کنند.
بازوبند مشکى
بازیکنان ۲ تیم با بستن بازوبند مشکى به زمین وارد شدند. این بازوبندها به مناسبت آغاز ماه محرم بود.
اعتراض عابدزاده به وقت اضافه
با اعلام وقت اضافه نیمه اول از سوى کمک داور، احمدرضا عابدزاده به سوى وى رفت و اعتراض خود را نسبت به این موضوع اعلام کرد. عابدزاده مدعى بود که داور وقت اضافه کمى را در نظر گرفته است.
چهره ها در VIP
مجید فرخزادى، رضا شاهرودى، مسعود زارعى، حسین شفیعى و على اکبر استاداسدى از حاضرین در جایگاه VIP بودند که از نزدیک بازى ۲ تیم را تماشا کردند.
۲ توپ در داخل زمین
در دقیقه ۶۱ دو توپ در داخل زمین بود که علیرضا فغانى نسبت به این مسأله بى اعتنایى کرد تا در این بین علیرضا محمد وارد ماجرا شود و براى جلوگیرى از مشکل یکى از توپ ها را از زمین بیرون کند.
خوشحالى ملوانى ها
تماشاگران ملوان که تصور پیش افتادن از پرسپولیس را در ورزشگاه آزادى نداشتند، پس از به ثمر رسیدن اولین گل سر از پا نمى شناختند. آنها از برترى تیمشان مقابل قرمزها خوشحال بودند.
دروازه ملوان در تسخیر عکاسان
در نیمه دوم بازى تمام عکاسان حاضر در ورزشگاه پشت دروازه ملوان حضور پیدا کردند تا همین موضوع سبب شود آنها نتوانند ۲ گل به ثمر رسیده ملوان را به خوبى شکار کنند.
پرسپولیسى ها زود رفتند
با به ثمر رسیدن گل دوم ملوان، نیمى از تماشاگران پرسپولیس ورزشگاه آزادى را ترک کردند تا اعتراض خود را به نتیجه صورت گرفته اعلام کنند.
مدیر استقلالى نمى خوایم
تماشاگران قرمزدوست بار دیگر اعتراض خود را نسبت به مدیریت باشگاه پرسپولیس اعلام کردند. برترى ملوان مقابل تیم میزبان سبب شد تا آنها شعار «مدیر استقلالى نمى خوایم، نمى خوایم» را بلندتر از همیشه سر دهند.
پرسپولیسى ها ملوان را تشویق کردند
تماشاگران پرسپولیس در دقایق پایانى بازى بشدت ملوان را مورد تشویق خود قرار دادند تا اینگونه اعتراض خود را نسبت به نتیجه صورت گرفته اعلام کنند. آنها حتى گل سوم را هم از ملوانى ها طلب کردند.
احمدزاده خوشحال ترین مرد زمین
سرمربى ملوان با به صدا درآمدن سوت پایان بازى بشدت ابراز خوشحالى کرد. محمد احمدزاده آنقدر خوشحال بود که مى توان گفت او دیروز خوشحال ترین مرد زمین بود.
پرسپولیسى ها لیزر به دست
تماشاگران پرسپولیس با انداختن لیزر روى صورت و چشم سنگربان ملوان در چند نوبت باعث ایجاد مشکل براى غلامعلى زاد شدند. البته این مسأله از سوى ملوانى ها عنوان شده که اتفاقاً احمدزاده هم در پایان بازى اعتراض خود را نسبت به بى اعتنایى داور بازى به این موضوع اعلام کرد.
کاشانى برگرد، پیروانى برو
با شکست پرسپولیس مقابل ملوان تماشاگران حاضر در ورزشگاه خواستار بازگشت مدیرعامل سابق به باشگاه شدند. آنها شعار «حبیب کاشانى برگرد به تیمت » را سر دادند که البته در این میان افشین پیروانى هم از شعار هواداران بى بهره نماند. آنها بشدت خواستار جدایى پیروانى از تیم و بازگشت افشین قطبى به پرسپولیس شدند. درگیرى ۲ بازیکن پرسپولیس با هم در جریان بازى دیروز بارها رحمان رضایى و علیرضا محمد با یکدیگر درگیرى لفظى داشتند. درگیرى این ۲ بازیکن درخصوص مسائل تاکتیکى بود.
۲ دستگى بین تماشاگران پرسپولیس
اختلافات صورت گرفته در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس سبب ۲ دستگى میان هواداران این تیم شده است. در جریان بازى دیروز، گروهى به تشویق مصطفوى و عده اى دیگر به حمایت از فرخزادى مى پرداختند.
برخورد احمدزاده با دوربین شبکه ۳
سرمربى ملوان طى برخوردى با تصویربردار شبکه ۳ سیما اعتراض خود را نسبت به قرار گرفتن دوربین این شبکه به سوى نیمکت ملوان ابراز کرد. احمدزاده از شبکه ۳ سیمایى ها خواست تا از نیمکت تیمش فاصله بگیرند.
صحبت هاى درگوشى عابدزاده با نیکبخت
پیش از آغاز بازى عابدزاده و نیکبخت در گوشه اى از زمین به صحبت با هم مى پرداختند.اینکه عابدزاده در گوش نیکبخت چه مى گفت، ما بى اطلاع هستیم.
استیلى فراخوانده شد
شکست دور از انتظار پرسپولیس مقابل ملوان سبب شد تا هواداران این تیم حمید استیلى را جهت سرمربیگرى تیم قرمز فراخوانند. آنها با سر دادن شعار «استیلى استیلى» خواستار هدایت تیمشان توسط این مربى شدند.
اعضاى هیأت مدیره نبودند
برخلاف بازى هاى گذشته اعضاى هیأت مدیره پرسپولیس در جایگاه حضور نداشتند. جز فرخزادى کسى از هیأت مدیره پرسپولیس به استادیوم نیامده بود تا همین موضوع سبب شایعه استعفاى مصطفوى شود.
اعتراض پیروانى به داورى
سرمربى پرسپولیس بشدت اعتراض خود را نسبت به داورى اعلام کرد. افشین پیروانى معتقد بود که وقت اضافه از سوى داور کم اعلام شده به همین منظور با پایان یافتن نیمه اول بازى، سراغ فغانى و کمک هایش را گرفت

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)