پرسپولیس نیوز : مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نسبت به درگیری‌اش با ایرج عرب واکنش نشان داد.

سهند حبیب‌زاده، در خصوص شایعه درگیری‌اش با ایرج عرب اظهار داشت: چیری خاصی نبود و تنها یک اختلاف‌نظر کوچک بود اما شرایط برای ادامه همکاری مساعد نیست. در تمام این مدت صادقانه با آقای عرب کار کردم و فکر می‌کنم تنها کسی باشم که در این مدت به خاطر آقای عرب هر گونه انگی به من زده شد.

وی افزود: من اگر پیمانکار باشگاه بودم، آمده‌ام مجموعه‌ای ساخته‌ام که در بین آکادمی‌های فوتبال در خاورمیانه حرفی برای گفتن دارد. تمامی این کار‌ها را با هزینه‌های شخصی انجام داده‌ام، اما در تمام این مدت متأسفانه همه گفتند که حبیب‌زاده پیمانکار بوده و شخصیت و علم من را نادیده گرفته‌اند و ۱۸ ساعت کار روزانه من را نادیده گرفتند و متأسفانه فقط و فقط گفتند که حبیب‌زاده یک پیمانکار است.

مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: خوشحالم تنها حرفی که در مورد می‌زنند این بوده که گفته‌اند من پیمانکار بوده‌ام. در مورد اتفاقات امروز هم باید بگویم که روز سختی را پشت‌سر گذاشتیم، فشار زیاد بود، آقای عرب از موضوعی عصبانی شدند و در ادامه من محل کارم را ترک کردم و هیچ اتفاقی جز این نیفتاد. شرایط برای ادامه همکاری مهیا نیست و کار کردن با آقای عرب برایم بسیار سخت شده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)