پرسپولیس نیوز: مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: به دلیل حساسیت های هواداران و احترام به خواسته آنها کاورهای آبی را از تمرین پرسپولیس جمع آوری کردیم.

سهند حبیب زاده در خصوص وضعیت زمین تمرین تیم پرسپولیس و آب گرفتگی روز گذشته گفت: در روزهای اخیر در سراسر کشور شاهد بارش باران بودیم و به همین خاطر نه تنها زمین تمرین ورزشگاه شهید کاظمی بلکه خیلی از زمین های فوتبال دچار این مشکل شده بود اما با تمهیداتی که در این باره اندیشیده شد خوشبختانه امروز تمرین در شرایط بهتری نسبت به روز گذشته برگزار شد و بازیکنان تیم برای بازی با پیکان آماده می شوند.

وی درباره استفاده از کاورهای آبی در تمرین پرسپولیس که برای هواداران حساسیت زا شده بود، افزود: کاملا در جریان حساسیت هواداران هستیم ‌به ان احترام می گذاریم در همین رابطه با تمهیداتی که آقای برانکو و خلیلی سرمربی و سرپرست تیم اندیشیده اند کاورهای آبی از تمرینات جمع آوری شد و دیگر این کاورها در تمرین پرسپولیس وجود نخواهد داشت.

مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره سفر این تیم به دبی برای بازی مقابل الاهلی عربستان ادامه داد: همه تلاش باشگاه این است تا میزبان خوبی برای حریفمان باشیم. امیدوارم ایرانی های ساکن دبی و شهرهای اطراف و همه کسانی می توانند ورزشگاه آمده و از پرسپولیس حمایت کنند راهی استادیوم شده و از تیم پرسپولیس حمایت کنند تا مقابل نماینده کشور عربستان نتیجه خوبی بگیریم. به خاطر میزبانی پرسپولیس در این بازی ۹۰ درصد ظرفیت ورزشگاه در اختیار ماست و امیدواریم ۷ هزار و ۶۰۰ صندلی که در اختیار ماست توسط هواداران ایرانی پر شود.

حبیب زاده در پایان در خصوص محل اسکان پرسپولیس اظهار داشت: ما در هتل ماریوت دبی اقامت خواهیم داشت که یکی از بهترین و مجهزترین هتل های زنجیره ای در دنیاست. خوشبختانه از زمانی که آقای عرب مسئولیت باشگاه را بر عهده گرفته در سفرهایی که به خارج از کشور داشتیم در بهترین هتل ها مستقر شدیم تا مربیان و بازیکنان مشکلی از این بابت نداشته باشند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)