پرسپولیس نیوز: از نگاه قاسم حدادی‌فر، کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان، پرسپولیس شانس اول قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر است.

قاسم حدادی‌فر در مورد اینکه ذوب‌آهن در این فصل بیشترین ضرر را از اشتباهات داوری کرده است، گفت: متأسفانه ما در این زمینه خیلی ضربه خوردیم، ولی باید بگویم که اشتباهات داوری عمدی نبوده است. اعتقاد من این است که اگر در مسابقات لیگ برتر ایران از سیستم VAR در داوری‌ها استفاده شود، حق تیمی ضایع نخواهد شد. امیدوارم این اتفاق در مورد داوری‌ها رخ دهد.

وی در واکنش به مصاحبه‌های اخیر امید نمازی که علیه مسئولان باشگاه ذوب‌آهن و همچنین علیرضا منصوریان موضع گرفته است، تصریح کرد: نمازی برای تیم ما زحمت کشید و قصد داشت ذوب‌آهن با سبک خاصی فوتبال بازی کند. وی نهایت تلاش خودش را انجام داد، اما متأسفانه نتایج خوبی نگرفتیم و باشگاه هم در نهایت تصمیم به ایجاد تغییر در کادر فنی گرفت. امیدوارم که با این کادر فنی نتایج خوبی بگیریم.

هافبک  تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به عملکرد خودش در نیم‌فصل اول مسابقات لیگ برتر عنوان کرد: هر چند در مقاطعی از فصل نیمکت‌نشین بودم، ولی در مجموع نیم‌فصل اول برایم خوب بود. امیدوارم که شرایط همه بازیکنان در نیم‌فصل دوم بهتر شود.

کاپیتان تیم ذوب‌آهن در پاسخ به این پرسش که جدی‌ترین مدعی کسب عنوان قهرمانی چه تیمی است، گفت: پرسپولیس تیم پرقدرت و منسجمی است که بازیکنان این تیم در هر مسابقه بردن را باور دارند. به نظر من پرسپولیس شانس اول قهرمانی است و سپاهان و استقلال هم دیگر مدعیان قهرمانی هستند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)