پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی به شدت دچار مشکل مالی است.

پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی ۷ خروجی داشته و تنها ۳ بازیکن به نام‌های محمدحسین کنعانی‌زادگان، شهاب زاهدی و مسعود ریگی را به خدمت گرفته است.

این تیم به‌شدت به مهاجم نیاز دارد و باید برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا یک مهاجم ششدانگ جذب کند. با توجه به نبود گزینه خوب داخلی، یحیی گل‌محمدی قصد دارد یک مهاجم خارجی را به ترکیب تیمش اضافه کند.

عیسی آل‌کثیر، شیخ دیاباته و لئاندرو پریرا ۳ مهاجم فصل قبل پرسپولیس از این تیم جدا شدند و تنها شهاب زاهدی به ترکیب سرخ‌پوشان اضافه شد. گل‌محمدی مهاجمی می‌خواهد که بتواند گره از کار پرسپولیس باز کند و طبیعتا جذب چنین مهاجمی نیازمند پول زیاد است.

پرسپولیس به‌شدت دچار محدودیت مالی است و با تصمیم مدیریت نمی‌تواند هزینه زیادی برای جذب مهاجم خارجی انجام دهد. درویش این موضوع را به اطلاع گل‌محمدی رسانده و از او خواسته مهاجمی به باشگاه معرفی کند که قیمت معقولی داشته باشد و هزینه زیادی روی دست باشگاه نگذارد.

پریرا مهاجم برزیلی پرسپولیس که چندی قبل از این باشگاه جدا شد، برای فصل پیش رو هم با پرسپولیس قرارداد داشت ولی با توافق صورت‌گرفته بین این بازیکن و باشگاه پرسپولیس قرارداد این بازیکن فسخ شد.

قرارداد پریرا برای فصل پیش رو با پرسپولیس ۷۶۰هزار دلار بود و مدیرعامل سرخ‌ها به یحیی اعلام کرده فقط در همین حد و به‌اندازه مبلغ قرارداد پریرا با پرسپولیس می‌تواند هزینه جذب مهاجم خارجی کند. سال قبل لوکادیا با مبلغی حدود یک میلیون ۱۰۰ هزار دلار پرسپولیسی شد و باید دید گزینه‌هایی که گل‌محمدی به باشگاه معرفی می‌کند، چقدر پول می‌خواهند و شرایط برای جذب مهاجم خارجی برای پرسپولیس به چه شکلی پیش خواهد رفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)