باشگاه پرسپولیس فعلا توان پرداخت بدهی به یکی از طلبکاران حقوقی خود و بازگشایی حساب بانکی‌اش را ندارد.

باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت مجید صدری برای پرداخت مطالبات گابریل کالدرون اقدام به دریافت کمک ۲۰ میلیارد تومانی از یک صندوق مالی کرد. با این حال عمر مدیریت صدری کوتاه بود تا او نتواند این بدهی را که خودش زیر پای آن را امضا کرده بود پرداخت کند. در ادامه شکایت این صندوق در دوران مدیرعاملی رضا درویش در اختیار بخش حقوقی باشگاه قرار گرفت.

درویش با پرداخت بدهی‌های قدیمی باشگاه توانسته بود حساب باشگاه را برای ۲۴ ساعت باز کند اما این حساب با شکایتی بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان بار دیگر بسته شد تا پرسپولیس با مشکلی دیگر دست و پنجه نرم کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به تازگی توانست بدهی‌های یک دهه اخیر باشگاه به بازیکنان و مربیانی همچون مهرداد پولادی، مرحوم مهرداد اولادی و مرحوم میاچ را پرداخت کند فعلاً پولی برای تسویه بدهی ۱۸ میلیارد تومانی از سوی اسپانسرها دریافت نکرده است تا به طلبکار حقوقی فعلی پرداخت کند و حساب باشگاه را دوباره باز کند.

طبق قرارداد مالی که در دوران صدری با این صندوق بسته شده است سودی را هم بابت تأخیر در دریافت این پول نباید از سوی باشگاه پرسپولیس پرداخت شود. همین موضوع باعث شده تا درویش برای پرداخت این مبلغ چندان تحت فشار نباشد و حل این مشکل را به اوایل اردیبهشت ماه سال جاری موکول کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)