بازیکن سابق سرخپوشان گفت: یک رویکرد خاص در میان هواداران پرسپولیس شکل گرفت که در کنار سایر موارد نقش خیلی مهم و کلیدی در موفقیت‌ها و قهرمانی‌های پیاپی ایفا کرد. پرسپولیس، الان به این فضا نیاز دارد. تا زمانی فرصت هست شانس وجود دارد و آن دربی سه گل با ده نفر در ده دقیقه مثال خوبی است.

حسین بادامکی در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: جبران فاصله شش امتیازی سخت است ولی از قشنگی‌های فوتبال، غیر قابل پیش بینی بودن آن است. در این میان یک بازی هم با استقلال داریم که با پیروزی در آن، شرایط خیلی فرق خواهد کرد. همیشه باید تلاش کرد و امیدوار به گرفتن مزد این تلاش بود. ناامیدی خودش بزرگترین اشتباه و بدترین شکست است که قطعا در پرسپولیس جایی ندارد و نباید اجازه داد چنین افکاری پر و بال بگیرند.

از او درباره شباهت شرایط فعلی با آن بازی سه گل با ده نفر می‌پرسیم که ادامه داد: مثال خوبی است. آن روز دو گل عقب افتاده بودیم (اکنون نیز امتیازات دو بازی را عقب هستیم)، در آن شرایط ده نفره هم شدیم. به نظر کار ما تمام شده بود. بسیاری شانسی برای ما قائل نبودند و تماشاگران خودمان هم شروع به ترک ورزشگاه کرده بودند ولی ما ناامید نبودیم بخشی از تماشاگران هم ناامید نشده بودند و بازی با خواست خدا و تلاش بچه‌ها برگشت. فوتبال همین است. تا وقتی فرصت هست، شانس وجود دارد. امیدوارم این سری هم بچه‌ها با انگیزه بیشتر ادامه بدهند و مزد تلاش و امیدشان را می‌گیرند. در این مسیر بازی روز پنج‌شنبه (دربی) مهمترین قدم است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)