پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تراکتورسازی مقابل پرسپولیس کار سخت‌تری را در پیش دارد.

رضا حقیقی در خصوص بازی با تراکتورسازی و رویارویی با علی کریمی، گفت: مگر کریمی مصدوم نیست من شنیدم علی‌آقا برای بازی با ما مصدوم است.

وی افزود: ما بازی بسیار سختی را مقابل تیم خوب تراکتورسازی داریم این بازی حتی در بازی مقابل تهران هم در چارچوب هفته اول برای ما سخت‌تر است.

حقیقی ادامه داد: پرسپولیس و تراکتورسازی هر دو تیم مدعی قهرمانی هستند، آنها تیمی یکدست و بسیار خطرناک مخصوصا در خانه خود هستند و ما با این دانش به مصاف تبریزی‌ها می‌رویم که بازی‌های نیم فصل دوم چند برابر نیم فصل اول سخت و نفس‌گیر است.

حقیقی خاطرنشان کرد: ما می‌خواهیم استارت را محکم بزنیم و به امید خدا با یک برد جایگاهمان را در بالای جدول محکم کنیم و جشن قهرمانی در نیم فصل را در پایان فصل بگیریم. به شخصه دلم روشن است که دست پر تبریز را ترک خواهیم کرد.

وی درباره شناخت انصاری فرد و کریمی از پرسپولیس نیز گفت: مطمئن باشید اگر کریمی و انصاری‌فرد از ما شناخت دارند ما هم از آنها شناخت کافی داریم حتی ما از جواد کاظمیان هم که مدتی در پرسپولیس بازی کرد، شناخت داریم. البته نگرانی وجود ندارد، سید جلال حسینی را داریم که مدت زیادی در مقابل این بازیکنان مخصوصا انصاری فرد بازی کرده است.کار تراکتور نسبت به ما سخت‌تر است.

هافبک قرمزپوشان درباره جوّ ورزشگاه تبریز نیز گفت: ما کاری به این حرف‌ها نداریم و باید به 3 امتیاز بازی برسیم، بالاخره تبریزی‌ها در بازی با ما تیم خودشان را حمایت می‌کنند، ما هم اسیر جو و شعارها نمی‌شویم و کار خودمان را دنبال می‌کنیم.

حقیقی در پایان درباره شرایط تیم ملی نیز گفت: با دو پیروزی قاطع ثابت کردیم که تیم ملی خوب و قدرتمندی داریم، اگر حمایت شویم من معتقدم کی‌روش افکار بسیار خوبی برای جام جهانی دارد، خیلی خوشحالم که دوباره پیراهن تیم ملی را پوشیدم اما این دلیلی نمی‌شود که همه چیز را تمام شده بدانم. من با تمام وجودم تلاش می‌کنم و روزی که با تیم ملی به جام جهانی رفتم به خواسته خودم رسیدم. مطمئن باشید تیم ملی ایران در جام جهانی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و انشاءالله به زودی با برگزاری بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های با قدرت نیز خیلی از مشکلات ما رفع خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)