پرسپولیس نیوز: اسماعیل حلالی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: شاهین بوشهر ساختار مناسبی نداشت و به همین علت خیلی راحت، گل دریافت کرد با این حال مشکلات خط حمله پرسپولیس کماکان پابرجاست.

اسماعیل حلالی در ارتباط با عملکرد خط حمله پرسپولیس اظهار داشت: مسئولان باشگاه پرسپولیس می گویند بودجه بالایی برای خرید بازیکن ندارند اما با همین مبالغ هم می‌توانستند مهاجم بهتری نسبت به برخی مهاجمان فعلی جذب کنند. حالا انصاری‎فرد و کالدرون به دنبال جذب مهاجم هستند.

وی در ادامه در خصوص مهاجمان خریداری شده توسط باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: موضوع این است که یک مهاجم باید توانایی خود را نشان دهد. اینکه یک بازیکن سال قبل گلزن بوده، الان به چه درد تیم می خورد؟ مهاجمان تیم هر روز باید تمرین داشته باشند و بازی با شاهین بوشهر نباید ما را فریب بدهد. شاهین بوشهر ساختار مناسبی نداشت و به همین علت خیلی راحت، گل دریافت کرد با این حال مشکلات خط حمله پرسپولیس کماکان پابرجاست. هر چند در آن دیدار پرسپولیس خیلی باانگیزه بود و به دلیل برد در بازی قبل مقابل پیکان، از روحیه خوبی برخوردار بهره می‌برد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون عملکرد کالدرون تصریح کرد: او باید کماکان روی نقاط ضعف خود کار کند. به نظر می‌رسد این سرمربی آرژانتینی از عملکرد مدافعان چپ و راست خود راضی نیست که البته من از این موضوع تعجب می‎‌کنم. محمد نادری یکی از بهترین مدافعان تخصصی سمت چپ است که من در سال‌های اخیر دیده‌ام، چون هم فیزیک مناسبی دارد و هم از سرعت خوبی سود می‌برد. به طور کلی، تمامی فاکتورهایی که یک مدافع کناری نیاز دارد را دارا است. مهدی شیری هم مدافع کناری بسیار خوبی است. شاید تنها نقطه ضعف شیری این باشد که کمی قدش کوتاه است. به هر حال کالدرون اعتقاد صددرصدی به هیچ یک از مدافعان کناری خود ندارد و آنها را تغییر می‌دهد.

حلالی در مورد تعویض مدافعان کناری پرسپولیس ادامه داد: وقتی سرمربی در دقیقه ۶۰ دفاع چپ را عوض می‌کند، یعنی آن بازیکن عملکرد خوبی نداشته است در حالی که آنها خوب بازی کردند. از سوی دیگر، چون جوان هستند، تعویض در دقیقه ۶۰ نمی‌تواند به دلیل خستگی باشد. مثلا در جام‌حذفی محمد انصاری را در دقیقه ۶۵ جانشین محمد نادری کرد در حالی انصاری همان کاری را انجام داد که نادری برعهده داشت.

وی در پایان، در مورد تعویض‌های کالدرون افزود: دفاع چپ یا راست را نباید در میانه بازی تعویض کرد. اگر قرار به خستگی باشد، مهاجمان که کار پرسینگ انجام می‌دهند، بیشتر خسته می‌شوند. باید اعتماد بیشتری بین بازیکن و مربی باشد. کالدرون باید وقت بیشتری برای بازیکنان بگذارد تا پرسپولیسی‌ها بیش از اینها با تفکراتش آشنا شوند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)