پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برد این تیم مقابل التعاون در دیدار رفت کمک زیادی به روند صعود سرخپوشان خواهد داشت.

اسماعیل حلالی در گفتگو با مهر، در خصوص پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل التعاون عربستان در هفته سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: مهم‌ترین موضوع در چنین دیداری کسب سه امتیاز بود. پرسپولیس تغییرات زیادی کرده است و طبیعی است که بازیکنان این تیم هنوز به هماهنگی کامل نرسیده‌اند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: البته این تیم از لحاظ بدنی هم کمی مشکل دارد و آنها خسته هستند. شیوع جهانی بیماری کرونا مشکل ساز شد و بازیکنان حدود ۱۵ ماه است که خودشان را در شرایط مسابقه حفظ کرده‌اند. به هر حال تیم‌ها چاره‌ای جز تطبیق خود ندارند و باید بازی‌های خوبی را انجام دهند.

وی درباره احتمال صعود پرسپولیس از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا تصریح کرد: به هر حال پرسپولیس نیاز مبرم به این پیروزی داشت و همین سه امتیاز می‌تواند کمک زیادی به تیم کند. بازی برگشت با التعاون بسیار سخت‌تر خواهد بود چون شناخت حریف به حداکثر رسیده است و آنها نمی‌خواهند با باخت مقابل پرسپولیس صدر جدول گروه را نیز از دست بدهند.

حلالی یادآور شد: دیدارهای برگشت نیاز به آرامش بیشتری دارد. پرسپولیس باید تمرکز بالاتری داشته باشد. فکر می‌کنم گل محمدی را نباید با برانکو ایوانکوویچ مقایسه کرد. او نیاز به زمان دارد و فکر می‌کنم این مربی می‌تواند در طول زمان نتایج بهتری بگیرد.

او درباره عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات گفت: پرسپولیس بازیکنان خوبی گرفته است و باید به آنها اعتماد کرد تا بتوانند در گذر زمان به پختگی کامل برسند.

وی ادامه داد: پرسپولیس در خط حمله تغییرات زیادی داشته است. مهاجم در تیم‌های بزرگ باید بدون استرس بازی کند. هواداران پرسپولیس باید هشیار باشند. عیسی آل کثیر نیاز به تمرکز بسیار زیاد دارد تا کارش را انجام دهد. من حتی فکر می‌کنم با وجود آل کثیر و آرمان رمضانی باز هم یک مهاجم به کمک این تیم بیاید.

حلالی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم مشکلات مدیریتی هم در پرسپولیس کم شود. همین موضوعات می‌تواند در آرامش اعضای تیم نیز تاثیر مستقیم بگذارد. اگر مدیرعامل باشگاه انتخاب شود تنش هم حداقل خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)