کارشناس و پیشکسوت فوتبال با تاکید بر این که در هفته های باقی مانده بالای جدول با تغییرات همراه خواهد شد، گفت: تیمی می‌تواند عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد که اشتباهات کمتری داشته باشد.

اسماعیل حلالی در گفتگو با مهر با اشاره به نتایج مدعیان قهرمانی گفت: لیگ برتر دچار وقفه شده بود. زمانی که تیم‌ها در حساس‌ترین بخش فصل به استراحت می‌روند تنها روی احتیاط همه جانبه در کسب نتیجه کار می‌کنند. غیر از استقلال دیدیم که پرسپولیس، سپاهان و گل گهر سیرجان با تفاضل گل حداقلی به پیروزی رسیدند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شیوه بازی این تیم مقابل مس رفسنجان در جریان برد یک بر صفر خارج از خانه سرخپوشان تاکید کرد: حساسیت بازی‌های لیگ برتر بالا رفته است. طبیعی است روی کیفیت تیم‌ها تأثیر می‌گذارد. پرسپولیس تنها مدعی نبود که برد اقتصادی کسب کرد. سپاهان هم در اصفهان تنها یک گل به صنعت نفت آبادان زد که نشان می‌دهد آنها هم نمی‌خواستند اشتباه کنند و فقط به سه امتیاز فکر می‌کردند.

او درباره انتقاد از شیوه بازی پرسپولیس از سوی برخی کارشناسان تصریح کرد: مهم‌ترین موضوع که باید در پرسپولیس افزایش پیدا کند تمرکز ذهنی و روانی بازیکنان و کادر فنی است. دلیلی نمی‌بینیم بخواهیم پرسپولیس را بابت برد در رفسنجان زیر سوال ببریم.

هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: آنها اولین باخت خانگی خود را مقابل پرسپولیس متحمل شدند و همین موضوع نشان می‌دهد پرسپولیس خیلی دونده و خوب بازی کرد. احتیاط پرسپولیس را می‌توان مورد سوال قرار داد اما نباید همه چیز را زیر سوال برد.

او ادامه داد: انگیزه پرسپولیس باید خیلی بیشتر از سپاهان و استقلال باشد چون لازم است جایگاه آنها را تصاحب کند. هیچ چیز تمام نشده است و ۶ هفته زمان کافی برای هرگونه تغییر در بالای جدول است.

حلالی در پاسخ به شانس قهرمانی کدام تیم بالاتر از بقیه است گفت: قهرمانی برای تیمی است که اشتباه نکند. هر یک از باشگاه‌های مدعی کمتر اشتباه کنند به جام نزدیک‌تر می‌شوند. مهم نیست تیم‌ها با چه حریفانی بازی دارند بلکه مهم این است که اشتباه نداشته باشند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)