پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر حق فوتبال را بدهند، منابع درآمدی باشگاه‌ها وسیع تر می شود و کیفیت فوتبال ما روز به روز بهتر می‌شود.

اسماعیل حلالی روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا در مورد برتری پرسپولیس مقابل آلومینیوم در هفته نخست لیگ برتر اظهار داشت: مهم‌ترین دستاورد این بازی سه امتیاز بود که به دست آوردیم. باید از این بازی درس بگیریم و نقاط ضعف را پوشش و نقاط قوت را ارتقا دهیم چرا که این تیم هنوز با پرسپولیسی که هواداران انتظار دارند، فاصله زیادی دارد.

وی افزود: هوادار پرسپولیس تیمی را می‌خواهد که هجومی باشد و حریف از آن بترسد. تیمی که در ۱۰ هفته پایانی فصل قبل دیدیم، تیمی است که هوادار می‌خواهد. باید دوباره آن مسابقات را ببینیم و سعی کنیم به آن تیم نزدیک شویم. البته این تازه اول فصل بود و نمی‌شد انتظار زیادی داشت اما باید فرصت دهیم تا این تیم روز به روز شرایط بهتری پیدا کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: در این مسابقه دیدیم که تیم در برخی خطوط به ویژه خط حمله نیاز مبرم به بازیکن دارد. هنوز تیم تکمیل نیست و به نوعی بالانس ندارد. باید بازیکنی بیاید که بتواند خواسته هواداران را برآورده کند چرا که پرسپولیس باید تیمی باشد که در آسیا مدعی است و با عملکردش در مسابقات داخلی برای آسیا آماده شود..

حلالی در مورد رقابت برای قهرمانی در لیگ برتر گفت: دیگر تیم‌ها نسبت به قبل قوی تر شدند. سپاهان و تراکتور برای موفقیت خود را آماده کردند اما به این پرسپولیس هم امیدوارم. این تیم تغییرات زیادی نداشته است و دوباره با هماهنگی بیشتر به تیمی تبدیل می‌شود که هوادار دوست دارد. این پرسپولیس تغییرات زیادی نداشته و با گذشت زمان و اضافه شدن یکی دو بازیکن به همان تیم هجومی تبدیل خواهد شد.

وی در مورد اینکه ظاهرا امید گلزنی در این پرسپولیس روی دوش مدافعان است، گفت: این نکته خوبی است که بازیکنان در همه خطوط در گلزنی و گلسازی سهیم هستند اما این خوب نیست که نتوانیم روی گلزنی مهاجمان حساب کنیم. به همین خاطر به بازیکن در خط حمله نیاز داریم و با اضافه شدن مهاجم شرایط بهتر خواهد شد.

پیشکسوت سرخپوشان در مورد مشکلات مالی تیم اضافه کرد: این مشکل اساسی فوتبال ما است. اگر حق فوتبال مانند حق پخش را بدهند این مشکلات به وجود نمی آید. برای مثال وقتی درآمد تنها ۳۰ درصد از مخارج را تامین می‌کند، شرایط روز به روز بدتر هم می شود. الان در بحث سخت افزاری نگاه کنید؛ ورزشگاه آزادی را دیدید که به چه شکل است؟ اگر این ورزشگاه هم نباشد باید در فوتبال را ببندیم. حق فوتبال را بدهند شرایط بهتر می شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)