بازیکن تیم استقلال از تصمیم علیرضا رحیمی مبنی بر حمایت از علی دایی خوشحال بودند و این موضوع را اتفاقی مهم قلمداد کردند.

به گزارش فارس‌، تیم فوتبال استقلال آخرین تمرین خود را قبل از دیدار مقابل نفت تهران از ساعت 17 و 45 دقیقه امروز در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار کرد. جاسم کرار، میلاد فخرالدینی، یعقوب کریمی و حنیف عمران‌زاده غائبان تمرین امروز آبی‌پوشان بودند ضمن آنکه میرشاد ماجدی نیز برای هماهنگی اقامت آبی‌پوشان در تمرین حضور نداشت.

* هرائیر مگویان مدافع ارمنستانی تیم استقلال بعد از 7 روز غیبت به تمرینات این تیم بازگشت. وی قبل از شروع تمرین با امیر قلعه‌نویی گفت‌وگو کرد و سرمربی استقلال از طریق ادموند اختر با این بازیکن صحبت کرده و شرایط او را جویا شد.

* مهمترین سوژه تمرین امروز بحث برکناری علیرضا رحیمی و علی دایی از پرسپولیس بود. بازیکنان تیم استقلال در این مورد با یکدیگر صحبت می‌کردند و نصف قریب به اتفاق آنها اعتقاد داشتند حرکت علیرضا رحیمی در حمایت از علی دایی قابل تقدیر است زیرا تنها 7 هفته از بازی‌ها گذشته و نباید مربی یک تیم را به این زودی تعویض کرد.

* امیرحسین صادقی مدافع ملی‌پوش استقلال امروز در تمرین جاضر شد و پا به پای دیگر بازیکنان تمرین کرد. قرار است وی به اردوی آبی‌پوشان برود و در کنار دیگر بازیکنان استقلال قبل از بازی با نفت حضور داشته باشد.

* قبل از شروع تمرین امروز جواد زرینچه برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و قلعه‌نویی تنها در گوشه‌ای از زمین به هنگام این صحبت‌ها نظاره‌گر بود. در بخش اول تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و در گروه‌های 4 و5 نفره بازی آقاوسط انجام دادند. در بخش دیگر مربیان استقلال با دست توپ را برای مهاجمین ارسال می‌کردند تا آنها به سمت دروازه ضربه بزنند. در بخش پایانی بازیکنان شوت به سمت دروازه و ارسال از جناحین را پشت سر گذاشتند.

* حمید ملک‌احمدی، رضا رجبی و ادموند اختر در تمرین امروز ابی‌پوشان حضور داشتند.

* از تمرین امروز تیم استقلال تنها 30 نفر از هواداران این تیم دیدن کردند.

* بازیکنان تیم استقلال بعد از پایان تمرین برای برپایی اردو راهی هتل هما خواهند شد.

تیم فوتبال استقلال فردا در ورزشگاه تختی تهران در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف نفت تهران خواهند رفت.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)